banner114

Darıca Merkezde Bıyık’a Büyük İlgi

Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca merkezde bulunan ÖZ-KAR Kıraathanesinde kahvehane toplantısında Darıcalılarla bir araya geldi. Oldukça yoğun katılımın olduğu çay sohbetinde kalabalık kahvehane dışına taşarken Bıyık’a büyük ilgi gösterildi.

Darıca Merkezde Bıyık’a Büyük İlgi

Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıcalılarla gönül buluşmalarını sürdürüyor. Toplumun her kesimiyle kucaklaşan ve her fırsatta Darıcalılarla diyalog halinde olan Bıyık, kalabalık halk buluşmalarına da devam ediyor. Ev toplantılarının yanı sıra esnaf ve mahalle buluşmalarına da ağırlık veren Bıyık, gittiği her yerde Darıcalılar tarafından sevgiyle karşılanıyor.

Asla Hayal Satmayacağız

Darıca merkezde bulunan ÖZ-KAR Kıraathanesinde kahvehane toplantısı düzenleyen ve Darıcalılarla çay sohbetinde bir araya gelen Bıyık, gördüğü ilgi karşısında Darıcalılara teşekkür etti. Oldukça yoğun katılımın olduğu toplantıda kalabalık dışarı taşarken, Darıcalılar Bıyık’a büyük sevgi gösterisinde bulundu. Seçim beyannamesinde yer alan projeleri anlatan Bıyık, destek istedi. Darıcalıların sorularını da yanıtlayan Bıyık, sorunları ve talepleri de tek tek not aldı. Asla hayal satmayacağını ve yapamayacağı işlerin sözünü vermeyeceğini ifade eden Bıyık, “İnsan odaklı çalışacağız. Merkezimizde her zaman insan olacak. Sizleri hiçbir zaman kandırmayacağız. Yapamayacağımız işlerin sözünü vermeyeceğiz. Asla hayal satmayacağız. Ne söz verdiysek de onu yapacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE