banner114

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli'ye geliyor

31 Mart’ta yapılacak yerel seçim kapsamında mart ayı içerisinde ilimize 3 siyasi parti genel başkanı gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli'ye geliyor

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal 1 Mart’ta, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 19 Mart’ta ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise 21 Mart’ta ilimize gelecek.

ERDOĞAN 19 MART’TA
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçim mitingleri kapsamında 19 Mart Salı günü ilimize geliyor. 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda saat 16.00’da halka hitap edecek. AK Parti Kocaeli Teşkilatı, mitingin geniş katılımlı geçmesi için hazırlıklarına başladı.

AKŞENER 21 MART’TA 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 21 Mart Perşembe günü ilimize gelecek. Akşener, önce sabah saatlerinde İzmit’te gazetecilerle kahvaltıda buluşacak. Akşener, kahvaltıdan sonra Körfez ve Çayırova’da partisinin adaylarının tanıtım toplantısına katılacak. Akşam saatinde ise İzmit’te STK temsilcileriyle kapalı spor salon toplantısında bir araya gelecek.

 

AKSAKAL 1 MART’TA

Hafta başında Ankara’da belediye başkan adaylarının tanıtımı ve seçim beyannamesini açıklayan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, 1-3 Mart tarihleri arasında 2 günlük programa katılmak üzere ilimize geliyor. DSP Kocaeli Örgütü, genel başkanları için yoğun bir program hazırladı. Aksakal, yarın İzmit, Kartepe, Kandıra, Gölcük, Derince ve Körfez ilçelerinde çeşitli programlara katılacak. Aksakal Cumartesi günü ise, esnaf, sivil toplum örgütleri, basın ziyaretleri yapacak. Aynı gün akşam saat 17.00’de Kocaeli İl Binasında partilerle bir araya gelecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 11:50
YORUM EKLE