banner114

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bıyık ve Çiftçi'yi Ankara'ya çağırdı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin kuruluşundan beri görev yapmış olan eski ilçe başkanları ve mevcut ilçe başkanları ile Ankara'da buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bıyık ve Çiftçi'yi Ankara'ya çağırdı

Bölgemizde görev yapmış tüm eski ve yeni ilçe başkanlarının da katılacağı toplantıya geçmiş dönemde ilçe başkanlığı yapmış olan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi'de katılacak.

Konuyla ilgili AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Mehmet Ellibeş’in geçtiğimiz günlerde bir araya geldiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşekkür belgelerini takdim ettiği önceki dönem ilçe başkanları Ankara’ya gidiyor. Siyasette vefanın adı olan AK Parti’de milletimize hizmetkarlık yolunda eski-yeni ayrımı olmadığının bir ifadesi olan önceki dönem ilçe başkanları toplantısı Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde AK Parti Genel Merkezinde 20 Şubat Perşembe günü gerçekleşecek. Kocaeli ile birlikte Yalova ve Sakarya ilçe başkanları da toplantıda yer alacak."

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 12:40
YORUM EKLE