banner114

Çiftçi’den özeleştiri: Eksiklerimizin farkındayız!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, düzenlediği basın toplantısında görevdeki bir yılını değerlendirdi.

Çiftçi’den özeleştiri: Eksiklerimizin farkındayız!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, düzenlediği basın toplantısında görevdeki bir yılını değerlendirdi. Toplantıda İlçe Başkanı Ekrem Karahan ve Belediye Başkan Yardımcıları da hazır bulundu. Toplantıda ilk olarak konuşan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Gönül belediyeciliğinin devam ettiğini ifade ederek, “Gönül Belediyeciliği sloganıyla çıktığımız hizmet yolunda 15 ayı geride bıraktık. Gönülleri fethetmeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz durmadan devam edecektir. Belediye başkanımıza Pandemi sürecinde gösterdiği çalışmalar için teşekkür ediyorum. Gayretli bir dönemi geride bıraktık.”şeklinde konuştu.  

ÜLKEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK

15 ayda yapılan çalışmaları önce bir video film ile tanıtan Başkan Bünyamin Çiftçi, daha sonra yapılan çalışmaları değerlendirerek, “15 aydır şehrimize hizmet ediyoruz. Bu hizmet yolculuğu yerelde 2004 yılında başladı. İnsanı yaşat ki devlet yaşlasın anlayışıyla milletimize hizmet ediyoruz. 16 yıldır ülkemizin yerelde çehresini değiştirdik. 2004 yılında Çayırova’da aldığımız bu görevi en güzel şekilde ifa ettik. Bu çalışmalar kolay olmuyor. Hem Merkezi hükümetle koordinasyon, hem de Büyükşehir belediyemizin verdiği desteklerle bu hizmetleri yapmaya çalışıyoruz. Teşkilatlarımızı bu güne kadar hep görmememiz gereken yerde gördük. Teşkilatlarımız her zaman yanımızda oldu.”dedi.  

EKSİKLERİMİZİ GÖRÜYORUZ

Hizmet yaparken ayrımın söz konusu olmadığını, eleştirilere de açık olduklarını vurgulayan Çiftçi, “Vatandaşımıza hizmet ederken siyasi görüşü ne olursa olsun ayrım yapmadan hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Her vatandaşımıza dokunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar yapılan çalışmaları devam ettirip, üzerine katkılar yapmak çalışmaya devam ediyoruz. İsrafa mahal vermeden ve en azami derecede tasarrufla bunları yapmak zorundayız. Eksiklerimiz vardır, bunları görebiliyoruz. Çalışmalarımızın her birisini istişareler neticesinde yapıyoruz. Biz eksikleri biliyor, bize yapılan eleştirileri de dikkate alıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir beye çok teşekkür ediyoruz. Kocaeli’nin her noktasına hizmet ediyor ve şehrimizin en güzel şekilde geliştirmek için çalışmalara birlikte devam ediyoruz.”diye konuştu.  

PANDEMİ DE VATANDAŞA HİZMET

Son olarak Korona Virüsle mücadele kapsamında, Pandemi sürecinde yapılan çalışmalara değinen Başkan Çiftçi, “Pandemi sürecinde her bir evimize en az iki defa maska dağıttık. İhtiyaçlarını gidermeyene vatandaşlarımızın her bir talebine yardımcı olduk. Vefa destek hattımız bu süreçte çok önemli hizmetlere imza attı.”dedi.  

YORUM EKLE