banner114

Çiftçi: Rutin işleri mükemmelleştirdik!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi görevdeki iki yılını düzenlediği basın toplantısında değerlendirdi.

Çiftçi: Rutin işleri mükemmelleştirdik!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi görevdeki iki yılını düzenlediği basın toplantısında değerlendirdi. “Çayırova’yı Sevince” sloganıyla Belediye Başkanlığı görevini yürüten Çiftçi, geride kalan sürede rutin işleri mükemmel hale getirdiklerini belirterek, 2021 yılının Çayırova için atılım ve yatırım olacağını açıkladı. Çiftçi, “Hizmet yolculuğumuzda 2 yılı geride bıraktık. Halkımız için canla başla çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Halkımızın bir kuruşunu bile heba etmedik, israftan kaçındık. Tasarrufa önem verdik, bizim derdimiz Çayırova. Dolu dolu hizmetler üretip, şehrimize vefa borcumuzu ödeyeceğiz. Yetim çocuklarımıza sahip çıktık, 9 mahallede danışma meclisleri düzenleyip sorunları yerinde dinledik.”dedi.

YATIRIM VE ATILIM YILI OLACAK

Yatırım ve atılım yılı vurgusu yapan Başkan Çiftçi, “Araç filomuza 30 araç dahil edip gücümüze güç kattık, 45 bin hanemize en az 2 kere ulaştık. Sosyal Yardımlar müdürlüğünü kurarak, sosyal yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağladık. Çayırova’ya 100 dönüm yeşil alan kazandırıp, 50 yılı planlayarak okul alanları oluşturduk. Rutin işleri mükemmelleştirdik. Tüm projelerimizin hazırlıklarını tamamladık. 2021 yılı yatırım ve atılım yılı olacak. Bu yıl Çayırova şantiyeye dönecek. 2 yıl boyunca görev süremizde hükümetimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. uyum içerisinde birlikte çok güzel çalışmalar yaptık.”diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI KATILDI, MUHALEFET YOKTU

Başkan Çiftçi hizmet sunumunun son bölümünde Devlet hastanesi ihalesinin yapıldığını, Kent Meydanı ve Millet Bahçesi çalışmalarının da hazır hale geldiğini ve bu yıl başlayacağını sözlerine ekledi. Öte yandan toplantıya AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, AK Parti İl yöneticisi Ekrem Karahan, Cumhur İttifakı Çayırova Meclis Üyeleri de katılırken, CHP ve İYİ Parti’den meclis üyelerinin hizmet sunumunda yer almadıklarını söyledi.

YORUM EKLE