banner114

Çiftçi, “Önümüzdeki 5 yıl kadınlarımızın yılı olacak”

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, "Çayırova’da önümüzdeki 5 yıl kadınlarımızın yılı olacak" dedi

Çiftçi, “Önümüzdeki 5 yıl kadınlarımızın yılı olacak”

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan adayı Bünyamin Çiftçi, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan programı çerçevesinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği "Kadının önemi ve üç ayların başlangıcı" programına katıldı. Çiftçi’ye; İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

TOPLUMUN TEMEL DİREĞİSİNİZ

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, “Bugün çok özel bir gün. 8 Mart Dünya kadınlar gününü tebrik ediyorum. Kadınlarımız ailemizin ve toplumumuzun temel direğidir. Önümüzdeki beş yıl sizin yılınız olacak. Yapacağımız her çalışmaya sizi dahil edeceğiz. Bu programda özellikle sizler ile birlikte geçirelim istedik. Kadın Kollarımıza çok teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

KADINLARA YÖNELİK PROJELER

Önümüzdeki 5 yıl içinde kadınlara yönelik önemli projeler hayata geçireceklerini ifade eden Cumhur ittifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, anneler çalışırken çocukların kreşte olacağını, kadınların el emeği göz nuru ürünlerini online satış ile dünyaya pazarlayacaklarını ve kadınların aile bütçesine katkı sunması için çalışmalar yapacaklarını söyledi.

YORUM EKLE