banner114

Çiftçi, “Çayırova’yı marka haline getireceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, yeni dönemde Çayırova’yı marka haline getirmek için çok çalışacaklarını söyledi

Çiftçi, “Çayırova’yı marka haline getireceğiz”

SKM’nin programı kapmasında ilk defa oy kullanacak gençlerle kafede bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, seçim beyannamesindeki projeleri anlattığı gençleri dinleyerek isteklerini not alıp soruları cevapladı. Seçim beyannamesinde gençlere ve geleceğe yönelik önemli projeler olduğunu ifade eden Bünyamin Çiftçi, projelerinin ekseninde gençlerin olduğunu, yeni dönemde gençlerle beraber yol yürümek istediğini söyledi.

BAŞARILI İLÇE OLMAK İSTİYORUZ

Hedeflerinin eğitim, kültür, sosyal ve diğer alanlarda Çayırova’nın ismini Türkiye’ye duyurmak ve marka bir şehir haline getirmek olduğunu belirten Çiftçi, üniversiteyi kazanma oranında Türkiye’nin en başarılı ilçesi olması için çalışacaklarını kaydetti.

Bünyamin Çiftçi, sanayicilerle iyi ilişkiler kuracaklarını,  işsizlerin iş sahibi olması için çalışacaklarını, vasıfsız gençlere mesleki kurslar vererek işe yerleştireceklerini ifade etti.

FİKİRLERİNİZ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ

Çiftçi,” Çayırovamızın çıtasını yükseltecek hamleler yapacağız. 40 yıldır burada yaşıyorum. Mesleki ve siyasi tecrübemle Çayırova’nın ihtiyaçlarının ne olduğunu çok iyi biliyorum. Önümüzdeki beş yılı dolu dolu geçirerek Çayırova’yı Türkiye’de bilinirliği en yüksek ilçe haline getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Sizlerin fikirlerini dinleyeceğiz. Hayallerinizin gerçekleşmesi için tüm imkânları seferber edeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE