banner114

CHP Gebze sokağa iniyor

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ekibi genel merkezin talimatıyla sokak örgütlenmesi modelini gerçekleştirecek. Tüm mahalle ve sokaklarda daha aktif olacak olan CHP Gebze, 2018’de, 'Sokak Örgütlenmesi' adıyla başlatılan projeyi hayata geçirecek.

CHP Gebze sokağa iniyor

CHP Gebze’de İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ekibi sokak örgütlenmesi projesini hayata geçirecek. Yeni modele göre; her sokakta 400 seçmeni kapsayacak “öbekler” oluşturulacak, bu öbeklerin başına bir sorumlu atanacak. “Komşunu tanı, onu dinle ve bir iyilik yap” sloganıyla başlatılan çalışmada, önce seçmenin partiye sempati duyması, sonra güvenmesi, en sonunda ise oy vermesi hedefleniyor. CHP Gebze, bu anlamda çalışmalarına zaman kaybetmeden start verdi.

VATANDAŞA DOKUNACAK
Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla “CHP dışındaki kitlelere açılma” stratejisi kapsamında hazırlanan sokak örgütlenmesi modelini Gebze’ye uyarlamayı isteyen Başkan Gökhan Orhan ve ekibi bu anlamda çalışmalarına hız verirken Gebze’de vatandaşa daha fazla dokunmayı amaçlayacak. CHP Gebze, başta kadın ve gençler olmak üzere daha aktif ve vatandaşla daha fazla temas kuran bir örgüt olarak yola devam edecek.

YORUM EKLE