banner114

Çakır,“Benden Dünyanın en kolay şeyini istediniz''

Bağımsız Belediye Başkan adayı Serap Çakır, Beylikbağı Anıl Düğün Salonunda düzenlenen programda Beylikbağı bölgesinde yaşayan yaşlı vatandaşlarla buluştu. Çakır’ın yemekli davetine katılan vatandaşlar, sıkıntılarını dile getirip Çakır’dan söz aldılar

Çakır,“Benden Dünyanın en kolay şeyini istediniz''

Beylikbağı Mahallesi’nde çoğunluğu 50 yaş üzeri olan vatandaşlarla bir araya gelen Serap Çakır, kendisini tanıtıp, Gebze için hedeflerini anlattıktan sonra vatandaşları dinledi. Tapu sorunundan, sosyal alan eksiklere kadar bir çok sorunun dile getirildiği toplantı da vatandaşlar Çakır’dan göreve gelmesi durumunda tek şey beklediklerini, ‘dürüst ve adil bir lider olmasını’ istediler. Çakır bu talebe, “Benden Dünyanın en kolay şeyini istediniz. Benim karakterim dürüstlük ve adaletli olmaktır. Size bu konuda namus sözü veriyorum dürüst ve adil bir başkan olacağım” dedi.

SORUNLARINI ANLATTILAR

Gebze Bağımsız Belediye Başkan adayı Serap Çakır, Beylikbağı Anıl Düğün Salonu’nda ki toplantı da, vatandaşların dertlerini dinledi. Kısa bir selamla konuşmasının ardından mikrofonu davetlilere uzatan Çakır’a son derece ilginç sorular geldi. O bölgedeki tapu sorununun çözümüne dair Çakır’ın sunduğu katkı ve öneriler dile getirildi. Beylikbağı’nda bir türlü bitirilemeyen meydan projesi ve siyaseten verilen sözlerin tutulmamasından dert yanan çok sayıda vatandaş oldu.

NAMUS SÖZÜ VERDİ

Bir yaşlı vatandaş Serap Çakır’a, “Size destek verip, başkan seçtiğimiz de adil ve dürüst olacağınıza dair söz verirmesiniz? Çünkü bugüne kadar siyasetçiler hep seçim döneminde vaatler verip, sonra kayboldular. Kapılarını çaldığımızda ise bize hiç dürüst olmadılar. Kişiler arasında hep ayrın yaptılar” dedi. Bu soru üzerine Çakır, “Siz benden Dünya’nın en kolay şeyini istediniz. Dürüst ve adil olmak benim karakterim yapımda var. Biz Gebze’yi hep birlikte geliştirip, güzelleştireceğiz. Bunu yaparken de asla karakterimizden ve kişiliğimizden ödün vermeyeceğiz. Adil ve dürüst olmak insan olarak benim karakterim. Size bunun için namus sözü veriyorum. Her zaman içinizde olacağım ve adaletten, dürüstlükten asla sapmayacağım” dedi.

YORUM EKLE