banner114

Çakır’a dert yanıyorlar!

Bağımsız Gebze Belediye Başkan adayı Serap Çakır, Gebze’nin derdini dinliyor. Seçim çalışmaları kapsamında Gebze’nin Köyleri de dahil tüm mahallelere ve semtlere giren Serap Çakır, yoğun ilgi görüyor.

Çakır’a dert yanıyorlar!

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, gittiği her yerde öncelikli olarak vatandaşların sorunlarını dinliyor. Çakır’a belediyicilik hizmetlerinde eksiklerin yanı sıra, bir çok insan kişisel sıkıntısını da daha kolay anlatabiliyor. Özellikle kadın seçmenler Çakır'ı kendilerine daha yakın görüyor.

 Hep iç içe olacağız

Serap Çakır, işten atılan işsizlerin de, hastası olanın da, borç içinde olanın da derdini dinliyor. Bir çok hastaya ve zor durumda olana da destek oluyor. Serap Çakır, seçim çalışmalarını bir anne şefkati ile sürdürüyor. Serap Çakır’a haksız yere işten atıldığını ileten de var. Çalıştığı yerden parasını alamadığı içinde dert yanan da, çocuklarını okutmakta zorlandığı ifade eden anneler de var. Eşinin çalışmadığı için sıkıntı da olduğunu belirten de. Gebze Belediyesi’ni kazanması durumunda yapacağı çalışmalardan çok vatandaşların sorunlarını dinleyen Serap Çakır, “ekonomik sıkıntılar, insanların içinde bulunduğu zorluklar çok fazla ve insanlarımız değişim istiyor. İnsanlarımız kendilerini ifade edebilmenin sıkıntısını yaşıyor. Sosyal belediyecilik anlayışımızda bizim için en önemli prensip, insanlarımızla hep iç içe olacağız. Bugün olduğu gibi yarında onları dinleyeceğiz. Samimiyet ve iyi niyetli olmak bir çok sıkıntıyı çözmeye ve insanlarımızı anlamaya yeter. Kağıt üzerinde ekonomide ki sıkıntıyı, pazarlarda ki pahalılığı biliyorduk, ancak halkımızın arasına katılıp, onları dinlediğimiz de çok daha vahim bir tablo görüyoruz. Gebze’de bu değişebilir, biz Gebze’de Allah’ın izniyle 1 Nisan’dan sonra bunu değiştireceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 16:50
YORUM EKLE