banner114

Çakır ve Bıyık, Emlakçılarla Buluştu

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca’daki emlak ve gayrimenkul sektörü temsilcileriyle bir araya gelerek istişarede bulundu.

Çakır ve Bıyık, Emlakçılarla Buluştu

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca’da toplumun her kesimiyle buluşmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Ak Parti Darıca İlçe Yöneticisi Savaş’ın organize ettiği ve ilçede faaliyet gösteren yaklaşık 150 emlak ve gayrimenkul sektörü temsilcisinin katıldığı  istişare toplantısında sektörün sorunları ve beklentileri konuşuldu.

DARICA’NIN DEĞERİNİ ARTTIRACAĞIZ

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, emlakçıların sorunlarını ve taleplerini dinlerken seçim beyannamesinde yer alan projeler hakkında da fikir alışverişinde bulundu. Darıca’nın değerini arttıracak projeler hazırladıklarını ifade eden Bıyık, “Darıca için çok önemli projeler hazırladık. Amacımız Darıca’nın değerini arttırmak. Özellikle Tuzla-Darıca bağlantı yolu ile bölgemiz cazibe merkezi haline gelecek. Darıca’nın bütün mahallelerinde aynı amacı taşıyacağız. Bayramoğlu bizim en önemli markalarımızdan biri. Bayramoğlu’nun tercih edilen bir yer haline gelmesini sağlamak istiyoruz. Tuzla-Darıca yoluyla birlikte Balyanoz koyundaki çalışmalarla, marina ve sosyal tesis projelerimizin yanı sıra dev aquapark projemizle Darıca’nın turizm potansiyelini arttıracağız. Darıca Askeri alanda Büyükşehir belediyemizin yapacağı projelerle birlikte askeri alan da aynı şekilde insanların gelmek istediği bir yer haline geliyor. Cengiz Topel Caddesi’ni duble yolla Eskihsar ve Tatlıkuyu’ya bağlayacağız. Sadece ulaşım konusunda değil sosyal projelere de ağırlık vererek insan merkezli bir belediyecilik uygulayacağız. Darıca’nın değerini artıracak projelere ağırlık vereceğiz. Darıca’da yaşayanların mutlu olacağı bir şehir olmasını amaçlıyoruz” diye konuştu.

ÇAKIR: “MUZAFFER BIYIK DARICA İÇİN AVANTAJ”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır da yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı  Muzaffer Bıyık’ın Darıca için avantaj olduğuna dikkat çekerek “Darıca’da gün boyu temaslarda bulunduk. Gittiğimiz her yerde Muzaffer Bıyık’ın konulara çok hakim olduğunu görüyoruz. 9 yıl ilçe başkanlığı yaptığı için her mahalledeki ihtiyaçları çok iyi biliyor. Sahadan gelen bir isim olması açısından Muzaffer Başkan Darıca için büyük bir avantaj. Darıca’nın sorunlarını, önceliklerini çok iyi belirlemiş ve bu yönde bir program hazırlamış. Muzaffer Bıyık’ın belediye başkanlığında Darıca’nın çok güzel hizmetler alacağına inanın. Vereceğiniz destek Darıca için çok önemli” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 17:12
YORUM EKLE