banner108

Büyükgöz’den “Uçan Gebze” yanıtı!

İyi Parti Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Kayhan Özler, Gebze’de çok tartışılan takvim Gazetesinde yer alan “Gebze Uçuyor” haberlerinin akıbetini sordu.

Büyükgöz’den “Uçan Gebze” yanıtı!

İyi Parti Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Kayhan Özler, Gebze’de çok tartışılan takvim Gazetesinde yer alan “Gebze Uçuyor” haberlerinin akıbetini sordu. Özler,  “Belediye başkanı olarak yapmış olduğunuz projeleri öncelikle Gebze’de yaşayan, Gebze’nin sorunlarına yoğunlaşan yerel basından arkadaşlarımızla paylaşıp onların gazetelerinde, dergilerinde veya internet sitelerinde bir ücret veya bedel karşılığında bunu yapmanız daha doğru olurdu diye düşünüyorum. Turkuvaz Medya’da çıkan haberlere Gebze Belediyesi adına ne kadar ödeme yaptınız?” diye sordu.

BİR KURUŞ ÖDEME YAPMADIK

Konuyla ilgili olarak Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Bahsettiğiniz medya grubuna bir TL değil bir kuruş ödeme yapmadık. Söz konusu medya grubunun bölge temsilcisi değişik bölgelerde bölge ekleri çıkarıyoruz diyerek bizim de haber niteliğinde yer almamızı istediler. Söz konusu medyaya bir kuruş ödememiz yok” dedi.  Ömür KAVRAN

YORUM EKLE