banner114

Büyükgöz, “İhtiyaç duyulan her alanda hizmet üreteceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, " Hayata geçireceğimiz Beyaz Kalpler projesiyle bağımlılıkla mücadele edeceğiz" dedi.

Büyükgöz, “İhtiyaç duyulan her alanda hizmet üreteceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Beylikbağı Mahallesi'nde Şebinkarahisarlılar Derneği'ne misafir oldu. Şebinkarahisarlıların yoğun ilgi gösterdiği Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, yeni dönemde hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

"BELEDİYE SİZİNLE OLACAK"

Her zaman vatandaşla iç içe olacağını söyleyen Büyükgöz, "Gebze'de sosyal belediyecilik yapacağız. Önceliğimiz insani görevlerimiz. Çocuklar, gençler, kadınlar, engelliler ve yaşlılar başta olmak üzere insanın doğumundan ölümüne kadar ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet üreteceğiz. Hayır Çarşısı’nı daha hakkaniyet ölçüsünde işleyen bir zemine oluşturacak, aşevi hizmeti sunacağız" dedi.

"HER TÜRLÜ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE"

Hayata geçirilmesi hedeflenen Beyaz Kalpler projesiyle ilgili bilgi veren Büyükgöz, "Beyaz kalpler bizim en değerli projelerimizden bir tanesi. Bu proje kapsamında bütün bağımlılıklarla mücadele edeceğiz. Gençlerimiz teknolojinin esiri olmuş durumda. Buda bir bağımlılık çeşidi.  Teknolojiyi doğru kullanan ve teknolojiyi üreten bir gençlik yapısını oluşturmak istiyoruz. Bunun için kodlama eğitimi alınabilecek eğitim kampüsleri projesini de hayata geçirmeyi hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE