banner114

Büyükakın Gebze'ye geldi

Geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’ndeki aday tanıtım töreninde ismi Kocaeli Büyükşehir Belediye adayı olarak açıklanan Doç. Dr. Tahir Büyükakın ziyaretlere devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında sahaya inen Büyükakın, bugün AK Parti Gebze İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Büyükakın Gebze'ye geldi

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın'ın AK Parti Gebze Ailesine yapmış olduğu ziyarette kendisine AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Şenay Cebelli Önder,AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, belediye başkan aday adayları ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

Ziyaret programında açılış ve selamlama konuşmalarını yapan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar’ın ardından ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker konuşmasını gerçekleştirildi. Ardından İl Başkanı Abdullah Eryarsoy programın anlam ve önemini belirten konuşmasını yaparak sözü AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın'a bıraktı.

“SİZLERE AİT BİR İNSANIM''

”Büyükakın yaptığı konuşmada, “Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ezilenlerin gür sesi. Sessiz dünyanın hür sesi. Bizlere de böyle bir liderin arkasında sapa sağlam durmak düşüyor. Hangi makamda, koltukta oturduğumuzun zerre kadar önemi yok. Kocaeli’nde doğdum büyüdüm.50 yaşındayım bu şehirden sadece 5 yıl uzaklaştım. Bu kentin çocuğu ve sizlere ait bir insanım ”dedi.

“AK DAVA İÇİN KOŞACAĞIZ”

Bu kentin İzmit merkezi ile ibaret olmadığını bilen biri olduğuna vurgu yapan Tahir Büyükakın, “Sokakta memurken çok görmemiş olabilirsiniz. Gebze’yi de iyi bilirim. Gebze’nin meselelerine hâkimim. İbrahim Başkanımız çok güzel bir uygulama başlatmıştı. Her Perşembe buraya gelirdi. Allah sağlık verirse bizlerde her Perşembe Gebze’de olmaya devam edeceğiz. AK dava için koşacağız başka bir derdimiz yok"diye konuştu.

YORUM EKLE