banner114

Burcu Çetinkaya; “HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”

Seçim çalışmalarına durup dinlenmeden devam eden İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, çalışmalar sırasında gördüğü çocuklarla oyunlar oynayarak onlarla vakit geçirdi.

Burcu Çetinkaya; “HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN”

Bugüne kadar gittiği her seçim çalışmasında çocuklara çok büyük değer ve önem veren İyi Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmaların çocuklara ve onların geleceğine yönelik çalışmalar olması gerektiğinin altını çizerek aynı hassasiyeti beraber daha iyi bir Gebze için yarıştıkları adaylardan da beklediğin söyledi.

“SOĞUK BİNALARIN İÇİNE SICAK KALPLER KOYACAĞIZ”

Çocuklarla oyunlar oynayarak onlarla vakit geçiren İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Çetinkaya, mesleği icabı çocukların kendi dünyasında çok büyük bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, “Dünyaya ilk gelişlerine çok büyük bir mucizeye hem şahitlik yapıyorum hem de vesile olduğum çocukların geleceklerini daha iyi inşa edecekleri tüm açıdan her mahallesiyle sokağıyla donatılmış bir kenti onlara teslim etmek herkesin asli görevi olmalıdır. Alt yapı üst yapı asfaltı, parke taşını, kaldırımını, aydınlatmasını parkını tüm sosyo kültürel alanları yapabilirsiniz bunlar sadece beton yapılardır. Ama bunların bu soğuk metaların içlerine sıcak kalpler koyamadıktan sonra dünyanın en prestijli ve kaliteli kentini de yapsanız bir kıymet ifade etmemektedir. Biz önce soğuk ve heybetli binaları sıcak ve mütevazi bir konuma getireceğiz. Bunu da gönlüne dokunduğumuz halkımızla çocuklarımızla gerçekleştireceğiz. Onun içindir ki tüm çalışmalarımız çocuklarımıza geleceğimize yönünde olacaktır. Kenti yaşanabilir yapmak küçük dokunuşlarla olur ve bunu ilk çocukların kalbine dokunarak başlatacağız. Önce çocukların kalbine gireceğiz sonra tüm kente o çocuklarınsevgisi ve masumiyeti ile harmanlayacağız” dedi.

YORUM EKLE