banner114

Bıyık’tan Darıca’da Gövde Gösterisi

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Fatih Sultan Mehmet Caddesi ve İstasyon Caddesi’nde kalabalık bir grupla esnaf gezisi gerçekleştirdi. Tek tek esnafı ziyaret eden Bıyık, esnafla sohbet edip destek istedi.

Bıyık’tan Darıca’da Gövde Gösterisi

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ederken esnaf gezilerine de ağırlık verdi. Ev, işyeri, hasta ve taziye ziyaretlerini sürdüren Bıyık, kalabalık bir heyetle esnaf gezileri de yapıyor.

EMEK MAHALLESİ’NDE SEVGİ SELİ

İlk olarak Emek Mahallesi’nde bulunan Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Bıyık’a AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve partililer de katıldı. Oldukça yoğun  bir katılımın olduğu esnaf gezisi büyük ilgi gördü. Kendi doğup büyüdüğü mahalle olan Emek Mahallesi’ndeki esnaf gezisinde sevgi gösterileriyle karşılanan Bıyık, projelerini anlatıp destek istedi. Esnafın sorunlarını da dinleyen Bıyık, hayırlı işler temennisinde de bulundu.

İSTASYON CADDESİ ÇIKARMASI

Öğleden sonra ise Darıca’nın en hareketli caddelerinden biri olan İstasyon Caddesi’ne adeta çıkarma yapan Bıyık, cadde esnafıyla sohbet ederek dertlerini dinledi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay’ın da eşlik ettiği İstasyon Caddesi turuna partililer de oldukça yoğun ilgi gösterdi. İstasyon Caddesi’nde kalabalık bir grupla adeta gövde gösterisi yapan Bıyık, kendisinin de yıllardır esnaf olduğunu ifade ederek esnafın sorununun kendi sorunu olacağını söyledi. Darıca’yı birlikte ortak akılla yöneteceklerini kaydeden Bıyık, görüşe ve öneriye değer vereceğini de belirti. Milletvekili İlyas Şeker de esnafla yaptığı sohbetlerde Bıyık’ın Darıca için şans olduğunu ifade ederek destek istedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 11:59
YORUM EKLE