banner114

Bıyık Vatandaşlarla Tren Yolculuğu Yaptı

Cumhur İttifakı Ak Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, geçtiğimiz günlerde seferlere başlayan Gebze-Halkalı Banliyo Hattı’nda yolculuk yaparak vatandaşlara sohbet edip, hattın bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni etti.

Bıyık Vatandaşlarla Tren Yolculuğu Yaptı

Meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte Darıca İstasyonu’ndan Osmangazi İstasyonu’na kadar seyahat ederek vatandaşlarla hasbihal eden Cumhur İttifakı Ak Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, açılışı yapılan banliyö hattı ile birlikte İstanbul yönüne seyahat eden vatandaşlarımıza önemli kolaylıklar sağlandığına vurgu yaptı.

CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bıyık;  yaklaşık 76 km.lik hattın bölgemiz adına önemli bir kazanım olduğunu söylerken, “İstanbul’un bir ucundan, Marmaray’la boğazın altından geçip şehrimize kadar gelen banliyö tren hattının, ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Toplamda 43 istasyonun bulunacağı ve vatandaşlarımızın ilçemizden Halkalı'ya 105 dakikada seyahat edilebileceği bu büyük hizmeti ülkemize kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere herkese halkımız adına teşekkür ediyorum. Ak Partili kadrolar ülkemize her alanda hizmet üretmeye devam ediyor.” dedi.

YORUM EKLE