banner114

Bıyık'tan Darıca Esnafına Müjde

Cumhur İttifakı ve AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca merkezde esnaf ziyaretinde bulunarak esnafın sorunlarını dinledi. Kendisinin de esnaf olduğunu vurgulayan Bıyık, Darıca merkezde hayata geçirecekleri projelerle esnafın yüzünü güldüreceklerini söyledi.

Bıyık'tan Darıca Esnafına Müjde

Cumhur İttifakı ve AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ile bitlikte Darıca merkezde esnaf ziyaretinde bulunarak esnafın sorunlarını dinledi. Merkez esnafı tarafından oldukça sıcak bir şekilde karşılanan Bıyık, seçim beyannamesindeki projeleri anlatarak destek istedi.

MERKEZ ESNAFINA MÜJDE

Cumhur İttifakı ve AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık merkez esnafı ziyaretinde esnaf tarafından oldukça samimi bir şekilde karşılanırken Darıca merkezimde hayata geçirecekleri projelerle esnafın yüzünü güldüreceklerini söyledi. Kendisinin de esnaf olduğunu vurgulayan ve esnafın sorunlarını bildiğini ifade eden Bıyık, "Karaaslan ve Kaplan caddelerimizde örnek cadde uygulaması yaparak caddeleri  ışıklandıracağız. Çöp konteynerlerini yer altına alarak modern cadde haline getireceğiz. Aynı şekilde kaldırımları da modern hale getireceğiz.  Merkezde vatandaşlarımızın beklentisi olan umumi tuvalet sorununu çözerek Çınaraltı meydanında tuvalet yapacağız. Darıca merkezdeki esnafımızın ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için projeler geliştireceğiz. Darıca merkezde yapımı devam eden kapalı pazarı en kısa sürede faaliyete geçireceğiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 13:56
YORUM EKLE