banner114

Bıyık, “Kadınlar için özel projeler hazırladık”

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan adayı Muzaffer Bıyık, Ferdoma Dekorasyon Kurs Merkezi’ni ziyaret ederek kursiyerlerle buluştu. Bıyık, “Kadınlarımızın kendilerini geliştireceği şekilde özel projeler hazırladık” dedi

Bıyık, “Kadınlar için özel projeler hazırladık”

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca’da faaliyet gösteren Ferdoma Dekorasyon Kurs Merkezi’ni ziyaret ederek kadın kursiyerlerle bir araya geldi. Bıyık’a AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kodek ve Bıyık’ın eşi Havva Bıyık da eşlik etti. Kadın kursiyerlerin taleplerini dinleyerek not alan Bıyık, kadınlara yönelik projelerini anlatarak destek istedi.

EN İYİ ŞEKİLDE GELİŞTİRECEKSİNİZ

Kadınların toplumun temeli olduğunu ifade eden Bıyık, “Kadınları önemsiyoruz. Kadınlar toplum temel taşlarıdır. Çocuklarımızı yetiştiren kadınlarımızın da kendilerini en iyi şekilde geliştirmelerini istiyoruz. Bu konuda belediye başkanı olduktan sonra özellikle yeni projeler hayata geçireceğiz. Mahallelerimizde açacağımız semt konaklarında kadınlarımız için el beceri kursları düzenleyeceğiz. Ayrıca ürettikleri el emekleri ürünleri satarak aile bütçelerine katkıda bulunmalarına da olanak sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

KADINLAR İÇİN SOSYAL PROJELER

Kadınlar için spordan kültür sanata birçok alanda özel projeleri hayata geçireceklerini de ifade eden Bıyık, “Spor salonlarından kadınlarımızın daha fazla yararlanmasını sağlayacağız. Haftanın belirli günlerinde kadınlar için spor kursları düzenleyeceğiz. Bayramoğlu’nda kadınlar için özel plaj oluşturduk ama yoğunluktan dolayı yetersiz kalıyor. Askeri alandaki millet bahçesinde kadınlar için özel bir plaj daha yapıyoruz. Yine millet bahçesinde kadınlar için sosyal tesisler hayata geçiriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 17:14
YORUM EKLE