banner114

Bayrak projeleri ile fark yaratıyor

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Akse Mahallesi sakinleri ile Çağdaşkent’te bulunan Bi Kahve Restaurant’ta bir araya geldi.

Bayrak projeleri ile fark yaratıyor

Yoğun bir seçim maratonu geçiren Başkan Adayı İlhami Bayrak geride kalan süreç içerisinde Çayırova’nın tüm mahallelerini ve STK’larını ikinci kez ziyaret ediyor. Gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Bayrak: “Bu ilgi ve alaka gösteriyor ki halkımız kararını vermiş. Çayırova İYİ Parti ile 1 Nisan sabahı güzel bir güne ve yeni bir döneme merhaba diyecektir. Çayırova bizim dönemimizde Türkiye’ye örnek olacak bir şehir haline gelecektir” dedi.

“ADİL, ŞEFFAF VE VİCDAN SAHİBİ YÖNETİM”

Akse Mahallesi’nde bulunan Çağdaşkent sitesi sakinleri ile projelerini paylaşan İlhami Bayrak: “İlçemiz için 40’a yakın proje hazırladık. Ama tüm bu projelerden daha önemli olarak gördüğümüz bir husus var, o da adil, şeffaf ve vicdan sahibi bir yönetim anlayışı. Kimseyi ötekileştirmeden, ayrım yapmadan,milli duruşumuzdan taviz vermeden Çayırova’da halkın öncelikleri dikkate alınarak hizmet sunacağız.Çayırovamızı halkımız ile birlikte yönetip, Ülkede model olarak gösterilecek bir şehir halinegetireceğiz” dedi.

HASTANE PROJESİNE YOĞUN İLGİ

Vatandaşların sorularını da yanıtlayan Başkan Adayı Bayrak, özellikle Çayırova Hastanesi ile ilgili gelen haklı talepleri ve hastane projelerine olan ilgiye ayrı bir parantez açarak: “Halkımız sağ olsun hastane projemize çok yoğun bir ilgi gösterdi. Biz belediye binamızı sağlık bakanlığı ile yapacağımız protokolle devlet hastanesi olması için devredeceğimizi açıkladık. Bu proje her açıdan çok önemlidir. Öncelikle Çayırova halkı için hayal olan hastane resmi bir fiziki mekana kavuşacak ve hayata geçme süreci hızlandırılacak. İlçenin merkezi bir noktasında olması, tüm ulaşım hatlarının etrafından geçmesi insanlarımıza ayrı bir kolaylık sağlayacak. Öte yandan rant söylentilerini ortadan kaldıracak çünkü yeni yapılanan bir alandan bahsetmiyoruz. Bu projemiz neticesinde ise ilçemize 200 yataklı bir devlet hastanesi sunmuş olacağız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE