banner114

BAYRAK: KADINLARIMIZIN HAKKI ÖDENMEZ

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, önceki gün İYİ Partili Meclis Üyeleri tarafından Şekerpınar’da düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine katıldı.

BAYRAK: KADINLARIMIZIN HAKKI ÖDENMEZ

Programın ev sahibi olan meclis üyeleri adına konuşan Saniye Köroğlu Balkancı: “Bu özel gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm kadınlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hayatın her alanında önemli
bir yer tutan kadınlarımızın gerek sosyal gerekse ekonomik hayatın tam merkezinde yer aldığı bir dönemde, kadına şiddetin son bulduğu, ayrımcılığın bittiği ve kadınımıza hak ettiği değerin verildiği bir gelecek olması temennisiyle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz” dedi.


İYİ PARTİ MECLİS ÜYELERİNDEN ÖZEL ETKİNLİK


Yüzlerce kişinin katıldığı etkinlikte Çayırovalı kadınlarla buluşan Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak ise: “Öncelikle bu muhteşem programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle sizlerle bir arada olmaktan onur duydum. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in tabiriyle; Sadece 8 Mart değil, tüm günler kadınlarındır. Bir değil, bin gün onların olsa,emekleri ödenemez. Bu vesileyle bir kez daha başımızın tacı olan siz hanımefendilerin bu özel gününü kutluyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Programa katılanlara karanfiller dağıtan Başkan Adayı Bayrak’a, İlçe Kadın Kolları yöneticileri ve meclis üyesi adayları da eşlik etti. Yoğun ilgi ve alaka gören Bayrak ve beraberindekilerin salonda ayrılmasının ardından ise kadınlara özel düzenlenen etkinlik başladı ve gün boyunca devam etti.

YORUM EKLE