banner114

Bayrak Çayırova’yı Karış Karış Geziyor!

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak seçim çalışmalarını halk ile iç içe sürdürüyor.

Bayrak Çayırova’yı Karış Karış Geziyor!

Çayırova’da halkından kopuk bir yerel yönetim anlayışı içerisinde olduğunu belirten Başkan Adayı Bayrak: “Halkımız bize yetki verdiğinde, Çayırovamız Türkiye’de örnek gösterilecek bir şehir haline gelecektir. Her ay halkımıza kamu kaynaklarının kullanımı için bilgilendirmede bulunacağımız toplantılar icra edeceğiz” dedi.
 

VATANDAŞLARDAN BAYRAK’A YOĞUN İLGİ
Yerel seçim çalışmaları boyunca sahada halkın içinde olan Başkan Adayı İlhami Bayrak, özellikle hafta sonu programlarında ilçede ki mahalle ve sokakları gezerek vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinliyor. Halk ile sürekli istişare eden Başkan Adayı Bayrak’a saha çalışmalarında yoğun ilgi gösteren Çayırovalı vatandaşlar ise talep ve görüşlerini paylaşıyor. Bayrak’a halkı dinlediği için özellikle teşekkür eden vatandaşlar: “Çayırova’da bugüne kadar sokakta gezen bir belediye başkanı görmedik, ama sizin bu durumu değiştireceğinizi düşünüyoruz” dediler.

 

“BİZ HALKIMIZA HERŞEYİN HESABINI VERİRİZ”
Halk yetki verdiği takdirde Çayırova’yı Çayırovalılar ile birlikte yöneteceğiz diyen Başkan Adayı İlhami Bayrak: “Halkımız kamu tek hesabı projemiz ile Çayırova Belediyesi’nin ne kadar borcu var, ne kadar alacağı var, ne kadar taşınmazı var, ne kaynağı var bilecek. Tüm kaynaklar tek bir hesapta toplanacak ve her ay yapacağımız toplantılarımız ile halkımız bilgilendirilecek. Biz halkımızın içinde yer almadığı hiçbir çalışmanın içinde yer almayız bunu daha önce halkımız yaşadı. Bize verilen muhalefet görevini yerine getirdiğimiz süreçte ki çalışmalarımız eminim ki bugün halkımızın bizlere bu teveccühünün sebebidir. Bize güvenen halkımızın yüzünü yere düşürmeyiz, adil, şeffaf ve vicdanlı bir yönetim anlayışı ile onlarca projemizi halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 13:51
YORUM EKLE