banner114

Bayrak: Çayırova’nın Bütününü Temsil Ediyoruz

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Çayırova’da seçimi kazanıp 1 Nisan sabahı halkın tamamını temsil eden bir yönetim anlayışının görev başında olacağını belirtti.

Bayrak: Çayırova’nın Bütününü Temsil Ediyoruz

Sahada ki yoğun çalışma temposu ile takdir toplayan Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak ev ziyaretleri, kahvehane toplantıları, dernek ziyaretleri ve esnaf buluşmaları ile sabah başlayıp gece geç saatlerde biten mesai programına 31 Mart gecesine kadar devam edeceklerini vurguladı.

BİZ ÇAYIROVA’NIN BÜTÜNÜNÜ TEMSİL EDİYORUZ

Özellikle yapmış olduğu ev ve dernek ziyaretlerinde büyük ilgi ile karşılanan Bayrak, oluşturduğu meclis listesinin Çayırova’nın tüm kesimlerine hitap etmesi ile de takdir topluyor. Çayırova’yı ayrım yapmadan, eşit hizmet anlayışı ile yöneteceklerini belirten Bayrak: “Bizim yerel yönetimlere bakış açımız gayet açık ve nettir. Milli Duruş ve Eşit Hizmet vizyonu ile halkımıza kaliteli, doğru ve hızlı bir şekilde hizmet sunacağız. Hem sosyal hemde teknik manada halkın taleplerini karşılayan projelerimiz var. Çayırovalılarla yapmış olduğumuz büyük buluşmada projelerimizden bazılarını açıkladık ama hazırlamış olduğumuz 32 projenin dışında özellikle dar gelirli aileler için ciddi kalkınma projelerimiz mevcut. Amacımız Çayırova’da ülke standartlarının üzerinde bir ekonomik refaha kavuşmaktır. Bir sanayi şehri olan Çayırova bunu hak ediyor ve hak ettiğini almalıdır” şeklinde konuştu.

PROJELERİMİZ HALKIN TALEBİ İLE HAZIRLANDI

Yapmış olduğu ziyaretler esnasında kendisine yöneltilen sorulara da içtenlikle cevap veren İlhami Bayrak: “Girdiğimiz her evde, yürüdüğümüz her sokakta, oturduğumuz her ortamda aynı soruları duyuyoruz aslında. Halkın sorun ve sıkıntıları belli biz bu talepleri dikkate alarak çalışıyoruz ve hazırlanıyoruz. Halkımızın faydasına olmayacak boşa zaman ve maddi kayıp sağlayacak hiçbir işin altında imzamız olmaz. Ciddi yatırımlarımız var; Devlet Hastanesi, Otobüs Terminali, Kent Meydanı, Kapalı Semt Pazarları, Hayvan Barınakları, Uluslararası Fuar Merkezi, Gençlik Merkezleri, Kadın Danışmanlık Merkezleri, Ücretsiz Çocuk Kreşleri, Kent Güvenliği için MOBESE Sistemi, Küçük Sanayi Sitesi, Her Mahalleye Spor Kompleksleri, Yer altı katlı otoparklar, Öğretmen evi, Polis evi, Engelli Hizmetleri Başkanlığının kurulması, YUVAM Projesi gibi onlarca fiziki projemiz mevcut. Bununla birlikte sosyal belediyecilik anlamında ise 40’a yakın projemiz mevcut her gittiğimiz yerde halkımızla paylaşıyoruz” dedi.

YORUM EKLE