banner114

Başkan Aygün, Köyleri Merkezden Ayırmıyor

Yaptığı yatırımlarla köyleri merkezden ayırmayan Başkan Aygün, İshakçılar’da düzenlenen toplantıda muhtarlar ve bölge sakinleriyle bir araya geldi

Başkan Aygün, Köyleri Merkezden Ayırmıyor

Katılımcı yönetim anlayışı gereği istişareye önem veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçe genelinde yaptığı temaslarla toplumun tüm kesimleri ile bir araya geliyor. Yaptığı bu görüşmelerde hizmete sunduğu çalışmaları ve projeleri paylaşan Başkan Aygün, son olarak İshakçılar Kültür Merkezi’nde bir toplantı gerçekleştirdi. AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte düzenlenen toplantıda muhtarlar ve bölge sakinleri ile bir araya gelen Başkan Aygün, başta İshakçılar merkezli Çavuşlu, Geredeli, Karagöllü, Kaşıkçı, Tahtalı, Terziler ve Toylar’ı kapsayan çalışmalar olmak üzere ilçe genelinde hayata geçirdikleri projelere vurgu yaptı. 
BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ PROJELER
Yaptığı yatırımlarla köyleri merkezden ayırmayan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bölgede birçok önemli projeyi hayata geçiriyor. 2021 yılı içerisinde Çancılar’da atıl durumdaki eski okul binası yenilenerek, yerine bölgedeki kadınlar için çok önemli bir kazanım olan Taşköprü Kadın Emeği Merkezi inşa edildi. Köylerdeki yatırımların devam ettiğini belirten Başkan Aygün, içerisinde Süt Pastörizasyon Tesisi, Aspir Yağı İşleme ve Değerlendirme Tesisi ile Mısır Kurutma Tesisi’nin yer aldığı Taşköprü Tarımsal Kalkınma Tesisleri ile Tahtalı Göleti Doğa Park projelerinin de tamamlanmasıyla birlikte bölgede istihdama ve ekonomiye çok önemli bir katkı sunacağını belirtti.
 

YORUM EKLE