banner114

Başaran kendini inkar etti!

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran geri adım attı.

Başaran kendini inkar etti!

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, Gebze’nin il olması yönünde oldukça ilginç bir yaklaşımda bulunmuş ve sosyal medyada yapılan bir yoruma cevap olarak “Gebze il olsun, olmuyorsa İstanbul’a bağlansın” demişti. Yorum üzerine alınan tepkiler sonrası yeni bir açıklama yapan Başaran’ın bu defaki cevabı ise “Öyle bir şey demedim” olsa da sosyal medyadaki açıklaması hiç de öyle demiyor.

U DÖNÜŞÜ YAPTI

İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, Gebze’nin il olması yönünde oldukça ilginç bir yaklaşımda bulunmuş ve sosyal medyada yapılan bir yoruma cevap olarak “Gebze il olsun, olmuyorsa İstanbul’a bağlansın” demişti. Ardından yaptığı açıklamayla bunu yalanlayan Başaran, “Öyle bir şey demedim” ifadesini kullansa da sosyal medya hesabında yaptığı bu yorum, tam aksi şekilde. Başaran’ın yorumunda “İl olamazsa İstanbul’a bağlanması düşünülebilir” yorumunu yapan Başaran, bakalım bu defa ne diyecek?

Gebze’nin il olması yönünde yaptığı yorum eleştiri alınca yeni bir açıklama yapan Başaran, “.Niçin bu kadar sabırsız olduk? Ben Gebze İstanbul 'a bağlanmalıdır demedim. Gebze il olmalı diye TBMM de teklif veren Kocaeli milletvekillerimizi tebrik ettim ve bu paylaşımımın altına, İstanbul a bağlanmalı yorumu yapılınca, bende düşünülebilir dedim. Bir konu ancak bu kadar çarpıtılabilirdi” sözlerini kullansa da sosyal medyasından yaptığı yorumun ekran görüntüsündeki “Gebze il olsun, olmuyorsa İstanbul’a bağlansın” sözleri Gebze ve İzmit basınında tepki alıyor.​

YORUM EKLE