banner114

Arif Gülen’den Bıyık’a Tam Destek

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ı Karslılar Derneği ziyaretinde yalnız bırakmayan MHP’nin önemli isimlerinden Arif Gülen, Karslı hemşerilerinden Bıyık için destek istedi.

Arif Gülen’den Bıyık’a Tam Destek

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca Karslılar Derneği’ne konuk olarak projelerini anlattı. Bıyık’a Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti İlçe Başkanı Ufuk Acay da eşlik etti.  Bıyık’a en önemli destek ise aynı zamanda Karslı olan ve 2014 yerel seçimlerinde MHP’den Darıca Belediye Başkan Adayı olan Arif Gülen’den geldi.

2014 yerel seçimlerinde MHP’nin oyunu yüzde yüz arttıran ve hemşerilerinden büyük destek gören Arif Gülen, 31 Mart yerel seçimlerinde Muzaffer Bıyık’a destek olma çağrısında bulundu ve şöyle konuştu: “Sonuna kadar Muzaffer Bıyık’ın belediye başkanı olması için çalışacağız. Ben neferi olduğum MHP ile gurur duyuyorum. BU seçimlerde MHP ve AK Parti olarak ülkemizin bekası için Cumhur İttifakı’nı oluşturduk. Cumhur İttifakı’nın Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, tanıdığımız ve güvendiğimiz bir isim. Bu seçimlerde hemşericilik yapmamamız lazım. AK Parti bu kente borcunu ödedi. AK Parti’nin Darıca ilçe başkanı Karslı bir hemşerimiz. Dilovası Belediye Başkan Adayımız Ardahanlı bir hemşerimiz. Muzaffer Bıyık’ın meclis listesinde liste başı Ardahanlı bir hemşerimiz. Yine kontenjanda ve meclis listesinde hemşerilerimiz var. AK Parti bir farkındalık yaptı ve hemşerilerimize değer verdi. Ben Cumhur İttifakı’nın bir elçisi olarak Muzaffer Bıyık’ın seçilmesi için sonuna kadar çalışacağım. Muzaffer Bıyık benim çocukluk arkadaşım aynı zamanda. Kendisine ve dürüstlüğüne kefilim. Kıymetli hemşerilerimden de destek bekliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 14:36
YORUM EKLE