banner114

Arabacı, açtı ağzını yumdu gözünü

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı sert açıklamalarda bulundu.

Arabacı, açtı ağzını yumdu gözünü

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı sert açıklamalarda bulundu. Arabacı’nın hedefinde Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz vardı. Arabacı, ‘’Yetmedi mi? Ben bilirim ben yaparım, biz yaptık olduk dedikleriniz bitmedi mi ? Sayın Zinnur Başkan artık yeter. Metin Oktay stadını yıktınız, Gebze'nin kalbini de yakmayın bari ... Eğer gerçekten Gebzesporu ve spor kulüplerini desteklemek istiyorsanız bunun başka yönleri de var  oradan destek olabilirsiniz. Gebzespor’un seçilen ve seçilecek olan kişileri dahi siyasi büyükleriniz belirlerken bu kararı siz mi istiyorsunuz yoksa siyasi büyükleriniz mi onu da Gebze halkının bilmesi lazım. Sizden hangi kulüpler istemiş ise suni çimi açıklayın herkes bilsin.

ESNAFI UNUTTUNUZ, GALERİCİLER KARARI ALDINIZ

Esnafı unuttunuz pandemi de proje yapma hevesiniz geldi aklınıza ne hikmetse bilinmez. Gebze uçuyor diye haber de yaptırdınız. Ben her gün Gebze içindeyim uçan bir Gebze göremedim. Yangından mal kaçırır gibi Millet bahçesine Galericiler sitesi kararı aldırdınız. Bakın bu Gebze'nin değerleri var, ileri gelenleri var bu kadar tepki verilmiş ama hala biz yaptık oldu demektesiniz. Başkan sizden öncede aynı zihniyetle birçok iş yapıldı.

ÇİMLER NEDEN DEĞİŞTİ?

En son örneği Eskihisar macera parkı ne kadar para harcandı siz daha iyi biliyorsunuz. Yapmayın Gebze’nin bu kadar derdi varken Gebze stadının çimlerine gelene kadar daha çok sorun ve proje bulabilirsiniz. Bir kere de bu Gebze halkını bir karşınıza alın dinleyin bakın ne istiyor bu halk unutmayın siz sizin siyasi büyüklerinizin veya bir kaç şirketin Başkanı değilsiniz. Siz Gebze halkının oylarıyla seçilmiş olan bir başkansınız.’’ İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE