banner151

Akşener: Siyasi yarış olursa sorunlar çözülür!

Gebze’de Meral Akşener izdihamı…İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlemek için Gebze’ye geldi. Aldığı izlenimleri rapor haline getireceklerini belirten Akşener, bu konuları Meclise taşıyacaklarını söyledi.

Akşener: Siyasi yarış olursa sorunlar çözülür!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gebze’ye geldi. Siyasi Parti liderlerinin Gebze bölgesine ilgisi sürüyor. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali babacan’dan sonra bugün de İYİ Parti lideri Meral Akşener, Gebze’ye gelerek, esnafın sıkıntılarını dinledi. Gebze Yeni Çarşı’da yüzlerce partili tarafından karşılanan Meral Akşener’e, Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü de eşlik etti. Adeta izdihama neden olan Akşener’in Gebze turunda, gündem ekonomi oldu.

ESNAFI VE VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Yeni Çarşı’da bulunan iş yerlerini gezerek esnaf ve vatandaşları dinleyen Akşener, sorunlara çözüm için geldiklerini söyledi. Yaptıkları esnaf ziyaretlerinde parti propagandası yapmadıklarını, iktidara yönelik eleştiriler getirmediklerini dile getiren Akşener, bu ziyaretlerin tek amacının esnafı dinlemek, sorunlarına şahitlik etmek, çözüm noktasında atılacak adımları değerlendirmek olduğunu vurguladı. Esnaftan aldıkları tepkileri rapora dönüştürdüklerini ve Parti grubunda değerlendirdiklerini ifade eden Akşener, bu konuları TBMM gündemine de taşıdıklarını dile getirdi.

REKABET ORTAMI OLMALI

Gebze esnafına ve sorunlarını kendine ulaştıran Gebzelilere hitap eden Akşener, “Zorlu bir pandemi sürecindeyiz. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunları var. Bizim bu ziyaretlerde ki amacımız halkı dinlemek. Biz istiyoruz ki siyasi partiler bu sorunları konuşsun, bunarla çözüm önerileri getirsin. Herkes bu önerilerini halka anlatsın, seçimde milletimiz karar versin. Kim daha iyi çözecekse bu sorunları onlar yönetsin. Siyasi bir yarış olmasını temenni ediyoruz. Eğer bu rekabet ortamı olursa halkın sorunlarına daha kolay çözüm yolları bulunur. Ben Gebze’de olmaktan mutluyum. Burası ekonominin kalbi, benim için de özel yeri olan bir yer. Burada aldığımız izlenimleri grup toplantımızda dile getireceğiz.”diye konuştu.  Ömür KAVRAN

YORUM EKLE