banner114

AK Parti’de Tanıtım ve Medya Başkanları toplandı!

AK Parti Kocaeli Teşkilatları’nda, Tanıtım ve Medya Birim Başkanları toplantısı Gebze’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

AK Parti’de Tanıtım ve Medya Başkanları toplandı!

Mahalle teşkilatlarından Ana Kademe’ye, Gençlik ve Kadın Kolları’ndan Birim Başkanlıklarına, Danışma Kurulu’ndan İstişare heyetine kadar teşkilatın her kademesine önem veren AK Parti’de başarının en önemli sırlarından birisi kuruluştan bugüne bu disiplinin sürdürülmesi olarak biliniyor. Teşkilatçılığın nasıl yapılacağını 20 yılda Türkiye’ye öğreten AK Parti, geleneklerini bozmadan devam ediyor. Bu kapsamda İl Tanıtım ve Medya Birim Başkanı İbrahim Gürsel, 12 İlçe Tanıtım ve Medya Başkanlarıyla Gebze’de toplantı gerçekleşti.

GEBZE’DE TOPLANDILAR

Geniş katılımlı yapılan toplantının ev sahipliğini yapan Gebze İlçe Tanıtım ve Medya Başkanı Selim Malkoç, 12 ilçeden gelen misafirleriyle yakından ilgilenirken, Birim heyetini ağırlamaktan kıvanç duyduğunu dile getirdi. İl Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Gürsel de, toplantıya katılan tüm Birim başkanlarına ve ev sahibi Gebze’ye teşekkür ederek, gündemdeki konuların istişaresini gerçekleştirdi.

SOSYAL MEDYA ÖNE ÇIKTI

Toplantının gündemini ağırlıklı olarak sosyal medya oluşturdu. Dezenformasyonun son derece yüksek olduğu, bilgi kirliliğinin had safhaya ulaştığı bir dönemde sosyal medyanın önemine değinen İbrahim Gürsel, bu konuda titiz çalıştıklarını kaydetti. Toplantıda diğer tanıtım ve iletişimle ilgili konularda fikir alışverişi yapılarak son buldu.

YORUM EKLE