banner114

AK Parti'den hafta sonu tam mesai!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve Milletvekilleri başta olmak üzere, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları hafta sonu da tam mesai yaptı.

AK Parti'den hafta sonu tam mesai!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Milletvekilleriyle birlikte hafta sonu gece geç saatlere kadar programlara katılarak, vatandaşlarla iç içe olmayı sürdürdü. Pandemi dönüşü yeniden başlayan düğün davetleri yoğunluktaydı. Ancak bunun yanında teşkilat programları da ihmal edilmedi. AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım’ın evsahipliğinde pazar günü Tepecik Mesire Alanı’nda teşkilat pikniği düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu pikniğe MKYK Üyesi Av.Emine Zeybek, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Cemil Yaman da katıldı. Coşkulu ve eğlenceli piknik geçmişten bugüne partiye emek veren çok sayıda teşkilat mensubunu da bir araya getirdi. AK Partili diğer milletvekilleri farklı ilçelerde STK toplantıları ve cemiyetlerdeydi.

GEBZE’DE BİRİMLER TOPLANDI

AK Parti Kocaeli İl Teşkilat Başkanı Av.Halit Çokan ile Yerel Yönetimler Başkanı Engin Güzel ise Gebze’de, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya’nın ev sahipliğinde İlçe Birim Başkanları toplantısını icra etti. Mahalle yönetimlerinin de yer aldığı geniş kapsamlı toplantıda birimlerle ilgili sunumlar ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi. Bu toplantıda da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yaşar Çakmak ile Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz hazır bulundu, teşkilat üyelerini dinledi. Öte yandan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Av.Ali Güney ile AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Bulgaristan seçimleri için pazar günü sandık başına giden vatandaşları yalnız bırakmadı, sandık bölgelerini ziyaret ederek seçimlerin hayırlı olmasını diledi. Güney, Kocaeli Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhan Topaloğlu’nu da ziyaret ederek, oy verme işlemleri hakkında bilgi aldı.

ELLİBEŞ: “SÜREKLİ HALKIMIZLAYIZ”

AK Parti’de hafta sonu yoğun tempo içinde Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver’in de katıldığı Derince Belediyesi’nin Taşköprü Tarımsal Kalkınma Tesisleri temel atma töreni gerçekleşti. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün evsahipliğindeki törene AK Parti Kocaeli teşkilatı tam kadro katıldı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, büyük bir düzen ve program eşliğinde bütün milletvekilleri, ilçe ve mahalle teşkilatlarıyla sahada olmaya devam ettiklerini belirterek, “Pandemi süresi boyunca bütün iletişim kanallarını açık tutarak ve kurallara uyarak teşkilat programlarımızı aksatmadık. Milletvekillerimizin tamamıyla sürekli sahada ve vatandaşımızla beraber olduk. Talep ve beklentileri yerine getirmek için çalıştık. Normalleşme ile birlikte bu çalışmalarımızı daha yoğun hale getirmiş durumdayız. Her ilçede her gün programlar düzenliyoruz. Esnafımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya geliyoruz. Cemiyetlere, toplantılara, etkinliklere katılıyoruz. Vatandaşımızı samimiyetle dinliyor ve isteklerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Aramızda çok güçlü bir gönül bağı var. Bu bağı iftira ve yalanlarla yıkmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz” dedi.

YORUM EKLE