banner114

Acay gündemi değerlendirdi!

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acaykahvaltılı basın toplantısında gazetecilerle bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Acay gündemi değerlendirdi!

İlçe binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, Kadın Kolları Başkanı Selma Gülenç, Gençlik Kolları Başkanı Murat Yılmaz, İlçe yöneticileri ve gazeteciler katıldı.

Düzenlenen kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay,”1 Haziran itibari ile inşallah Türkiye’nin de normalleşeceği bir döneme adım atarken bizlerde sizlerle bir araya gelmek istedik. Andemi sürecinde ülke olarak zor şartlardan geçtik. Bu süreçte esnaf, vatandaş, sanayici, iş adamları toplumun her kesimi her katmanı bu süreçten etkilendi. Bizlerde ülke olarak Cumhurbaşkanımızın başkanlığında bu zaman zarfında vatandaşlarımızın daha da az zarar görebileceği noktasında devletimiz her türlü katlıyı gösterdi. Bu vesile ile Cumhurbaşkanımıza, sağlık bakanımıza ve hükümetimize çok teşekkür ederim ”dedi.

“4 BİN HANEYE ULAŞTIK”

Pandemi sürecinde AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı olarak 4 bin haneye ulaştıklarını söyleye Başkan Acay,”Bu ziyaretlerimiz ağırlıklı olarak ihtiyaçlı ailelerin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında oldu. Diğer taraftan ise 80 binin üzerinde maske dağıtımında gönüllü olarak hizmet verdik. Rutin toplantılarımızı hiç aksatmadık. Bütün teşkilatlarımızonline üzerinden toplantılarını gerçekleştirdi. Darıca’daki kurumlarımızla koordinasyonu üst düzeyde sağlayarak bu sürece ciddi katkılar verdik. Kolay bu süreçte değildi. Başta AK Parti Teşkilatı olarak diğer kurumlarımızla uyum ve istişare halinde vatandaşın sorunlarına yönelik çözüm ürettik ”şeklinde konuştu.

YATIRILAR SÜRÜYOR!

“Pandemi ve hastalık demeden Darıca yatırım almaya devam etti ”şeklinde konuşan Acay,”Sadece İSU’nun 100 milyonluk altyapı yatırımı bölgemize sunuldu. Üst yapı çalışmaları aralıksız devam etti. Metro projesi Kocaelitarihinin tek kalemdeki en yüksek yatırımı olacak. Bölgemize çok büyük katma değer sağlayacak.Pandemi sürecinde bir dakika boşluk vermeden çalışmaya devam edildi. Bu bağlamda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

ACAY,”30 BİN ÜYEMİZ VAR”

4 bin üye hedefini bu dönemde yakaladıklarını söyleyen Acay,”AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı’nın 30 bin üyesi var.AK parti güç kaybediyor diyorlar ancak vatandaşımızın partiye ilgisi ve teveccühü artıyor. 1 Haziran’la beraber daha çok sahada olacağız. Bir seçim hazırlığında değiliz ancak teşkilatlar olarak sahada her zaman seçime hazırdır. 420 sandığın hepsinde görevlilerimizi belirlemiş durumdayız. Bu sandık görevlilerimizin belirlediği program kapsamında vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. AK Darıca olarak sorumlulukların farkındayız. Bunun farkında olarak terimizin son damlasına kadar enerjimizi gayretimizi harcamaya devam edeceğiz ”dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE MÜCADELEYE DEVAM”

“Bu bayrağı 2023 ve 2024’te AK kadrolara teslim etmek için var gücümüzle mücadele etmeye devam edeceğiz ”Başkan Acay,”Türkiye uluslararası sıkıştırmalara ve tehditlere rağmen büyümeye devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın Darıca’daki yol arkadaşları olarak bu büyümeye katkı sağlamak bizim için büyük kıvanç. Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunları aziz milletimiz çok net bir şekilde görüyor. Vatandaş için umut hala biziz. Vatandaşın teveccühü ve ilgisi hala taptaze. İttifak olarak oylarımızın Darıca’da 2 puan arttığını söyleyebilirim ”ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE