banner114

Acay'dan Törk’e tepki geldi!

Sözcü Gazetesini 'iktidar yanlısı' olarak lanse eden CHP'li Törk'e en sert tepki AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay'dan geldi.

Acay'dan Törk’e tepki geldi!

Yerel seçimlerde CHP'nin Darıca Belediye Başkan adayı olan Yakup Törk, gündemde kalma arzusu ile Sözcü Gazetesini eleştirdi. Ayasofya'nın açılışını '2020'nin felaketleri' ve 'hatırlamak istemediğimiz' olaylar arasında gösteren Sözcü Gazetesini 'iktidar yanlısı' olarak lanse eden CHP'li Törk'e en sert tepki AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay'dan geldi.

AKIL TUTULMASIDIR

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay yaptığı açıklamada, "Kutsal değerlerimize yönelik sürekli saldırı hâlinde olan ve nefretini dışa vuran haberlerle gündeme gelen bir medya kuruluşu 'iktidar yanlısı' olarak göstermek bir akıl tutulmasıdır" diyerek CHP'li Törk'ü eleştirdi.

GÜNDEMDE KALMA ARZUSU

Yakup Törk'ün sürekli yersiz açıklamalar yaparak gündemde kalma arzusu içinde olduğunu belirten AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, "Sürekli yersiz açıklamalar yaparak gündemde kalmak ancak bu zat ve buna benzer zihniyete sahip olanların anlayışı bu olsa gerek" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE