banner114

1 Nisan'da yeni dönem başlayacak

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "31 Mart gecesi Gebze'de bir destan yazacağız. 1 Nisan'da Gebze'de yeni dönem başlayacak" dedi.

1 Nisan'da yeni dönem başlayacak

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, seçim çalışmaları kapsamında Sultan Orhan Mahallesi'nde ziyaretlerde bulundu. Ev ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Çakır'a Bağımsız Gebze Belediyesi Meclis Üyesi adayları Sibel Dumanlıova ve Nihal Eker'de eşlik etti. 

ŞÜPHENİZ OLMASIN

Sultan Orhan Mahallesi'nde mahalle sakinleriyle sohbet eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "31 Mart gecesi Gebze'de bir destan yazacağız. 1 Nisan'da Gebze'de yeni dönem başlayacak. Gebze'nin sorunlarını biliyorum. Bu sorunlara hızlı çözüm bulacağımdan şüpheniz olmasın" ifadelerini kullandı. 

24 SAAT EMRİNİZDE OLACAĞIM

Ev ziyaretlerinin ardından esnaf turu yapan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var. Rabbim nasip ederse 31 Mart’tan sonrada 24 saat emrinizde olacağım. İnşallah göreve seçilirsem belediye başkanı olarak sizlerle hep birlikte olacağım" dedi. 

TARİH YAZACAĞIZ

Ziyaretlerinde seçim çalışmalarını ve projelerini anlatan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, 31 Mart yerel seçimlerinde tarih yazacaklarını ifade ederek, "31 Mart yerel seçimleri birileri için sadece koltuk telaşı olabilir. Ama benim tek derdim, Gebzelilere hizmet. Rabbim bana bu millete hizmet etmeyi nasip eder inşallah. 31 Mart'ta Allah'ın izni, sizlerinde desteği ile tarih yazacağız" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE