banner114

Seheryeli Yılmaz kendi muayene hanesinde

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Seheryeli Yılmaz, bundan böyle Arapçeşme Mahallesinde açtığı muayenehanesinde hizmet verecek.

Seheryeli Yılmaz kendi muayene hanesinde

Gebze’de yıllardır görev alan Uzm. Dr. Seheryeli Yılmaz “0-18 yaş çocuk ve gençlerle çalışıyorum. Gebze’de özel bir hastanede çalışmaktaydım. Bundan sonra kendi başıma çalışma kararı aldım” dedi. 
Çocuklarda okul endişesi var 
Sadece çocukların değil ailelerin de başvurduğunu kaydeden Uzm. Dr. Seheryeli Yılmaz “Genel olarak en sık başvurular şu dönemde okula alışmadaki zorluklar olarak dikkat çekiyor. Pandeminin ardından okula alışmakta büyük zorluklar yaşanıyor. Kaygı bozuklukları salgın dönemiyle beraber çok yoğun şekilde meydana geliyor. Kaygı bulaşıcı bir şey, biz rahat değilsek bu durum çocuğa da yansıyor. Küçük yaşlardaki çocuklarda gelişimsel bozukluklar ilgi alanım içinde. Çocukluk çağında da depresyon olabiliyor, aile içinde bir krizi gibi durumlarda aileler de başvurabiliyor. On beş günden bu yana çalışmaya başladık, şimdi resmi açılışımızı yaptık” şeklinde konuştu. 
Gebze’de bu anlamda tek muayenehane olduklarını kaydeden Uzm. Dr. Seheryeli Yılmaz “Pazar günleri dışında çalışıyorum, tabi ki randevu sistemiyle çalışıyoruz. İletişim kurmak isteyen herkes 0262 503 51 21 numaralı telefonla bizleri arayabilirler” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE