banner114

Merkez Hastanesi yeni yerinde!

Gebze’nin köklü özel sağlık kuruluşlarından Merkez Hastanesi, bugün tibariyle yeni yerinde hizmete başladı.

Merkez Hastanesi yeni yerinde!

Gebze’nin köklü özel sağlık kuruluşlarından Merkez Hastanesi, bugün tibariyle yeni yerinde hizmete başladı. Gebze’nin sevilen hekimlerinden Hakan Höbek’in sahipliğini yaptığı Merkez prime Hastanesi, modern tesisleriyle Gebze Mutlukent’de sağlık hizmetine başladı. Yapımı bir süredir devam eden ve Pandemi sürecine rağmen engel dinlemeyen Merkez Prime Hastanesi, yeni modern tesislerinde vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Sadece Gebze bölgesinden değil, sağlık turizmiyle bir çok ilden hasta çekmeyi hedefleyen Merkez Prime, Kocaeli’nin göz bebeği oldu. Geçtiğimiz hafta tanıtımı yapılan yeni hastane, hasta kabulüne başladı.

MODERN SAĞLIK TESİSİ

İleri seviye teknolojiyle hazırlanmış olan 60 poliklinik, 7 ameliyathane, doğumhaneler, servisler tanıtıldı. 27 bin metre kare kapalı alana sahip olan ve hastane alanında helikopter pisti de bulunan Gebze Prime Hastanesi’nde aynı zamanda 150 yatak kapasitesi, 1,5 Tesla sesiz MR cihazı, smile+femtosaniye teknolojisini barındıran göz kliniği, kadın hastalara özel kadın sağlık çalışanlarının bulunduğu ayrı servisler, ameliyathaneler, doğum üniteleri, bin 400 metre kare fizik tedavi alanı, spa ve spor alanları bulunmakta. 60 hekimi ve 400 personeli bünyesinde bulunduran Gebze Merkez Prime Hastanesi kapılarını hizmete açtı.

 İNSAN ODAKLI HİZMET

Hastane sahibi Dr. Hakan Höbek, yaptığı açıklamalarda; “Gebze Özel Merkez Prime Hastanesi’ni açtık. Özel bir hastane olmasına rağmen halk yararına, insan odaklı bir hizmeti gerçekleştirdiğimi düşünüyorum ancak bir şey eksikti. Biz 2002 yılında kurduğumuz Merkez Hastanesi’nde gerçekten potansiyelimiz üst seviyedeydi. Hasta yoğunluğu çok oldu ve hastane binamız yetersiz kalmaya başladı. Vatandaşlarımızın, çevre halkının, sizin desteğiyle mutlu olduk. Sağlık sistemi ve insanların talepleri değişiyor. Korona sürecinde de gördük ki biz ülke olarak sağlık alanında çok çok iyiyiz. “dedi.

YORUM EKLE