banner114

Gebze ve Darıca’da süren yatırım çalışmalarını inceledi!

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan bazı değerlendirme ve incelemelerde bulunmak amacıyla Gebze ve Darıca’da bulunan yatırımları ve sağlık kuruluşlarını ziyaret etti.

Gebze ve Darıca’da süren yatırım çalışmalarını inceledi!

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan bazı değerlendirme ve incelemelerde bulunmak amacıyla Gebze ve Darıca’da bulunan yatırımları ve sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. İncelemelerde Pehlevan’a Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Ahmet Sarıışık, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Şeref Kasımoğlu ve Mimar Sedef Buran eşlik etti.

İlk olarak Gebze Fatih Devlet Hastanesini ziyaret eden Pehlevan aşılama çalışmaları başta olmak üzere merkezde yapılan çalışmalarla ilgili Başhekim Uz. Dr. İlyas Sarı’dan güncel bilgiler aldı. Akabinde Gebze’de devam eden sağlık yatırımları inşaat çalışmalarını incelemek amacıyla şantiye alanına giden Pehlevan çalışmaları yakından gözlemledi, eksik gördüğü konularda yetkililere çeşitli notlar aldırdı.

Daha sonra bölgenin önemli merkezlerinden olan Darıca Farabi Eğitim ve Hastanesini ziyaret eden Pehlevan ve ekibine Prof. Dr. Mustafa Güneş tarafından merkezde gerçekleştirilen çalışmalar ve güncel bilgiler aktarıldı.

Değerlendirmeler sırasında vatandaşlarla sohbet etme imkanı da bulan Pehlevan aşı sırası gelen tüm vatandaşlara aşılarını olma konusunda  kamuoyuna çağrıda bulundu.

YORUM EKLE