banner114

Fatih Devlet yenileniyor!

Hasta ve çalışan memnuniyetini artırmak, nitelikli sağlık hizmeti sunmak adına Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde bir dizi yenileme ve iyileştirme çalışması yapıldı.

Fatih Devlet yenileniyor!

Hastaneye müracaat eden vatandaşların, istedikleri alana daha kısa sürede ulaşarak daha hızlı sağlık hizmeti almaları için hasta yönlendirme tabelalarına yenileri eklendi. Ayrıca tehlike ve önem arz eden yer ve alanların daha güvenli ve korunaklı olabilmesi adına demir parmaklıklı çitler ile muhafaza altına alındı. Acil servis girişindeki Ambulans giriş kapısı ve rampası ile Morg giriş kapısı ve rampası yenilendi.

OTOPARK SORUNU DA ÇÖZÜLDÜ  

Hastane çalışanlarının otopark sıkıntısını giderebilmek adına mevcut açık otopark alanında yer belirleyerek çevre düzenlemesi yapıldı. Personel otoparkı girişine bariyerli geçiş sistemi kurularak, personel araçlarının güvenli bir şekilde otoparka giriş ve çıkışları sağlandı. Yönetimden yapılan açıklamada “Gebze Fatih Devlet Hastanesi yönetimi olarak, çalışanlarımızın ve vatandaşlarımızın ferah ve konforlu alanlarda hizmet almalarını sağlamak ve memnuniyeti arttırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının azalarak bir an önce son bulduğu sağlıklı günler diliyoruz.”denildi.

YORUM EKLE