banner114

Çiftçi’den sağlık yatırımlarına yakın takip

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova’da planlanan sağlık yatırımlarının hayata geçeceği arazide incelemelerde bulundu.

Çiftçi’den sağlık yatırımlarına yakın takip

Çayırova’yı daha ileriye taşımak için hayata geçireceği projelerin yakın takipçisi olan ve bir an önce başlaması için çalışmalarını sürdüren Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ilçede yapılması planlanan sağlık projeleriyle ilgili arazide incelemelerde bulundu. Başkan Çiftçi, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Çayırova İlçe Sağlık Müdürü Selim Çetintaş ve belediye başkan yardımcılarıyla birlikte Şubatta ihalesi, Haziran'da ise inşaatı başlayacak Çayırova Devlet Hastanesi’nin proje alanını gezdi. Çiftçi daha sonra Akse Mahallesi’ndeki 112 acil servis istasyonunun bulunduğu alanda yapılması planlanan İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Akse ve Emek Mahallesinin kesiştiği noktada düşünülen Sağlık Ocağı ve Bilgi Evi projesinin hayata geçirileceği arazide beraberindeki heyetle inceleme yapıp görüş alışverişinde bulundu.

TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr.Yüksel Pehlevan, Çayırova İlçe Sağlık Müdürü Selim Çetintaş ile birlikte Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’yi makamında ziyaret etti. Salgınla mücadele kapsamında Çayırova’da yapılan çalışmalarla ilgili istişare ve değerlendirmenin yapıldığı buluşmada Başkan Çiftçi, pandemiyle ön saflarda büyük özveriyle mücadele eden İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlivan, hekim ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çiftçi, belediye olarak halkın sağlığını korumak için belediyenin imkanlarını sefer ettiklerini belirterek, ziyaretlerinden dolayı Yüksel Pelevan’a teşekkür etti. Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan’da zor süreçte personel, araç ve yer desteği ile yanlarında olan Çayırova Belediye Başkan Bünyamin Çitçi’ye teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE