banner114

“Vergi daireleri önemli çalışmalar yapıyor”

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman ve Grup Müdürleri, 25 Şubat - 3 Mart Vergi Haftası nedeniyle Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.

“Vergi daireleri önemli çalışmalar yapıyor”

Aksoy, vergi dairesinin önemli çalışmalar yaptığını ifade etti. Şubat ayının son haftası boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi sunumunda bulunan Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman’ın yapmış olduğu konuşmalarında; “Sayın Valim geleneksel hale gelmiş Vergi Haftamızın bu yıl 31. kutlayacağız. Bizleri kabul ettiğiniz için çalışma arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

KOCAELİ 3. İL KONUMUNDA
Vali Aksoy yaptığı konuşmada, “Devlet bir takım kamu hizmetlerini yürütme anlamında vergi gelirleriyle bir kaynak oluşturuyor ve ihtiyacı olan bölgelere bu kaynağı aktararak, üstlendiği sorumluluğu yerine getiriyor. Kocaeli’de Vergi Dairesi Başkanlığımız da önemli çalışmaları ortaya koyan bir kurumumuzdur. Bu anlamda İstanbul ve İzmir’den sonra en fazla vergi tahsilatı yapılan 3. il konumunda olmamız nedeniyle burada vergi dairesinin ve çalışanlarımızın önemli bir payı var. Özellikle vergisini ödeyen, vatandaşlık görevini yerine getiren kişilere de teşekkür ediyorum.” Dedi. 

YORUM EKLE