banner107

Vali Aksoy internet medyasıyla buluştu

Vali Hüseyin Aksoy kentimizdeki internet gazetelerinin temsilcileriyle Ramada Otel’de bir araya geldi. Sohbet havasında gerçekleştirilen programda internet medyasının sorunları ele alındı

Vali Aksoy internet medyasıyla buluştu

Toplantıya Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, İnternet Gazeteler Derneği Başkanı Soner Kılıç, internet gazetelerinin temsilcileri, internet editörleri ve muhabirler de katıldı. Vali Hüseyin Aksoy geçtiğimiz haftalarda yazılı ve görsel basına yaptığı değerlendirme toplantısını bu sefer internet üzerinden yayın yapan basın kuruluşu temsilcilerine yönelik gerçekleştirdi.

“ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPILDI”

Programda kısa bir konuşma gerçekleştiren Vali Hüseyin Aksoy, “Kocaeli Türkiye’nin önemli bir şehri. Kocaeli’de görev yapmaktan memnunum. Tüm kurumlarımızla iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birçok alanda önemli çalışmalar yapıldı. Bu çalışmaları sizler yakından takip eden arkadaşlarımızsınız” dedi. 
 

AKREDİTASYON SORUNU GÜNDEME GELDİ

İnternet gazetelerinin temsilcileri özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinglerinde yaşanan akreditasyon sorunuyla ilgili destek istedi. Vali Hüseyin Aksoy konuyla ilgili olarak, “Cumhurbaşkanı’nın İletişim Başkanlığı bu organizasyonu yapıyor. Biz bu konuyu iletiriz. İnternet medyasıyla ilgili bir boşluk var. İnşallah bu yasa çıkar ve gerekli düzenleme yapılır” diye konuştu.

YORUM EKLE