banner114

PTT pişmaniye satışına başladı!

Kocaeli PTT, internet üzerinden tüm illere pişmaniye satışını başlattı

PTT pişmaniye satışına başladı!

PTT Genel Müdürlüğü’nün başlattığı kampanya kapsamında her il, yöresel ürününü pazarlama imkanı buldu. İnternet üzerinden yöresel ürünleri satışa başlayan Kocaeli PTT ise ilimizin değeri haline gelen pişmaniyeyi tüm illere gönderebilecek. Kocaeli PTT Başmüdürü Adnan Sert, konuyla ilgili yaptığı açıklamada PTT kargo ile Kocaeli’nin meşhur tadı olan pişmaniye ve saray helvasının Türkiye’nin en uç noktasına kadar gönderilebileceğini ifade etti.

‘MİLLİ ÜRÜNLERİ TANITIYORUZ’

İlimizin önemli simgelerinden olan pişmaniye satışının PTT aracılığıyla tüm illere yapılacağını ifade eden PTT Başmüdürü Adnan Sert, “Geçmişten bugüne sahip olduğumuz milli ruh, köklü yapı ve yüksek tecrübeyi; dinamik insan gücü ile birleştirip, teknolojik imkânlar ve yaygın işyeri ağımız aracılığıyla sunarak verdiğimiz her hizmet alanını başarıya taşımakta ve marka değerimizi her geçen gün arttırmaktayız. Her alanda yeniliklere açık olan köklü kurumumuz milli ürünlerimizin ülke genelinde ve yurtdışında tanıtımı gayretiyle, e-ticaret platformumuz olan ePttAVM.com internet sitemizde Kocaeli Posta Pazarı mağazamız açılmış olup ilimizin simgesi Pişmaniye ve Saray Helvası satışına başlamıştır” dedi.

‘DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ’

İlerleyen günlerde pişmaniye satışına ilave olarak fındık, lokum gibi ürünlerin de ekleneceğini belirten Sert, “Kültürel ve tarihsel açıdan bakıldığında tüm dünyada ve ülkemizde yöresel ürünlerin hiçbir dönemde etkinliğini kaybetmediği görülmektedir. PTT ailesi olarak yöresel değerlere sahip çıkmakta ve tüm değerlerimizin ülke genelinde ve yurtdışında tanıtımı gayretiyle hizmet vermekteyiz. Her kesimden vatandaşımızın güvenle alışveriş yapabileceği ePttAVM’de yer alan https://www.epttavm.com/magaza/kocaelipostapazari adresli sanal mağazamıza ve mağazalar sekmesinden diğer PTT Başmüdürlüklerimizin sanal mağazalarına ülkemizin her yerinden bir tıkla ulaşarak yöresel lezzetlerimizi tadabilir ve değerlerimize katkıda bulunabilirsiniz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 14:50
YORUM EKLE