banner108

Nasıroğlu teşekkür etti!

Kısa süre önce annesini kaybeden Bölgemizin tanınmış iş adamlarından, Maktekser A.Ş. Yönetim kurulu başkanı Ali Rıza Nasıroğlu, taziyeleri kabul etmeye devam ediyor.

Nasıroğlu teşekkür etti!

Kısa süre önce annesini kaybeden Bölgemizin tanınmış iş adamlarından, Maktekser A.Ş. Yönetim kurulu başkanı Ali Rıza Nasıroğlu, taziyeleri kabul etmeye devam ediyor.
5 Ekim günü vefat eden annesi  merhume Yeter Nasıroğlu'nun acısını yaşamaya devam eden İş Adamı Ali Rıza Nasıroğlu, bir yandan taziyeleri kabul etmeye devam ederken bugün sosyal medya hesabından şahsını ve ailesini yalnız bırakmayan eş, dost, akraba ve bölge protokolüne bir teşekkür yazısı paylaştı. Nasıroğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
‘’İnna Lillâhi Ve İnna İleyhi Raciun’’
"Acımız çok büyük lakin rıza, tevekkül ve inkıyadımız kuvvetlidir" 05.10.2020 Tarihinde ebediyete intikal eden merhume Annem YETER NASIROĞLU’ nun vefatı dolayısıyla bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, taziyemize iştirak eden, telefonla taziyelerini bildiren, sosyal medya üzerinden taziye mesajı yollayan evimize kadar gelerek acımıza ortak olan tüm dostlarımıza, akrabalarımıza, ARDAHAN lı Hemşehrilerimize, İş insanlarına, Siyaset ve STK ların seçkin temsilcilerine, Basın mensuplarına. Yüksek beşeri değerlerle mücehhez fertleri tarafından gösterilen tesanüt, beni ve kederli ailemi ziyadesiyle duygulandırmış ve onurlandırmıştır.
Cümle geçmişlerimize Allah'tan rahmet, herkese sağlık ve afiyet diler NASIROĞLU Ailesi olarak baki selam ve saygılarımızı iletiriz….
NASIROĞLU Ailesi Adına
ALİ RIZA NASIROĞLU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ardahan 75
Ardahan 75 - 3 hafta Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah. Çok iyi insanlar. Allah sabırlar versin inşAllah

Nurettin koçak
Nurettin koçak - 3 hafta Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah başınız sağ olsun aile fertlerinin başı sağ olsun açınızı paylaşıyorum