banner114

Müge anlı Gebze’deki şüpheli ölümün peşinde

Müge Anlı çok konuşulan bir dosyayı daha açtı. İki sene önce Gebze’de bir inşaatta çalışırken hayatını kaybeden Hüseyin Aslan’ın akıbeti araştırılıyor. İki ailenin karşı karşıya geldiği olayda gerçeklerin ortaya çıkması için çalışılıyor

Müge anlı Gebze’deki şüpheli ölümün peşinde

Hüseyin Aslan’ın eşi Emel Hanım bu olaydan sonra Adem Çelik ile evleniyor. Şüpheyi çeken ise Hüseyin Aslan’ın yanında olan son kişinin Adem Çelik olması. Bu konuda pek çok dedikodu yayında ele alındı. Öncesinde mesajlaştığı yönünde de iddialar var. Cenazeden sonra mı tanıştılar yoksa daha önce bir muhabbetleri var mıydı?

OLAY NASIL OLDU?
9 Nisan 2017’de bir inşaat işçisi olan Hüseyin Aslan, Gebze’de çalışırken inşaattan düşerek hayatını kaybetti. Cenaze günü Hüseyin Aslan’ın eşinin telefonunu gören, görümce Sultan Yetiş’in yeğeni Emel Hanım’dan şüpheleniyor. Hüseyin Aslan’ın eşi Emel Hanım, “telefonuma neden bakıyorsun” diyerek 18 yaşındaki gence kızıyor. Bu olayın ardından Emel Hanım telefonuna şifre koyuyor. Hüseyin Aslan’ın ailesi, gelinlerinin cenaze töreninde mesajlaşmasından şüphelendiklerini belirtti. BİRLİKTE OLDULAR Yeğen Hayrullah Yetiş, törende de Adem Çelik’in yanlarına geldiğini ve “Ben Hüseyin’i çok severdim. O anda yanında ben vardım.” diyerek üzülüyormuş gibi yaptı. Biz o zaman inandık. Mesajlaştığı kişinin Adem olduğunu bilmiyorduk.” dedi. Arada 2 ay geçtikten sonra eşi vefat eden Emel Hanım, Adem Çelik’le birlikte olmaya başladı. Telefondan ve sosyal medya hesaplarından mesajlaştıkları ifade edildi. 6 ay sonra da Hüseyin Aslan’ın eşi Emel Hanım ve Adem Çelik evlendi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Hüseyin Aslan’ın ailesi ölümünün bir kaza değil cinayet olduğunu iddia etti.
 
AİLENİN PLANLAYARAK YAPTILAR İDDİASI
 Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan aile, “Emel ve Adem daha önceden de sevgiliydi ve bunu birlikte planlayarak yaptılar” şeklinde konuştu. Telefon ile Müge Anlı canlı yayınına bağlanan Emel Hanım, “Âdem ile konuşmaya başladıktan bir kaç ay sonra evlendik. Ben onunla eşimin kazasını falan konuşuyordum. Telefonla konuştuktan sonra bize geldi çocuklarla konuştu. Böyle gelişti. 6 ay sonra da evlendik” ifadelerini kullandı.

NASIL TANIŞTILAR?
Müge Anlı ise “Eşiniz öldükten ne kadar sonra tanıştınız? Abiniz Adem Bey’i dövmüş? Ne zaman oldu bu olay?” sorularını yöneltti. Emel Hanım “4 ya da 5” sonra oldu dedi. Müge Anlı “Ama siz o zaman tanıştık ve konuştuk daha sonra eve geldi demiştiniz. O zaman bunun da öncesini sayarsak siz 3 ay sonra konuşmaya başladınız” dedi. Emel Hanım cevap vermeden telefonu kapattı.

  HEPSİ YALAN 
Görümce Sultan Yetiş de “Gördünüz mü Müge Hanım. İşte bunun söylediklerinin hepsi yalan.” şeklinde konuştu., Hüseyin Aslan ve Adem Çelik’in iş arkadaşı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlandı. Canlı yayında konuşan kişi, “Adem ölmeden 1 sene önceden Emel Hanım ile mesajlaşmaya başlamıştı. Hüseyin biz yanında yokken kontörü olmadığında Adem’in telefonunda eşi ile konuşuyordu. Telefonu oradan vardı Adem’de. Oradan konuşmaya başladılar. Emel Hanım yalan söylüyor. Daha önceden konuşuyordu. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü gelişmeler sonrası harekete geçti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını ihbar alan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, tarafları ifadeye çağırdı. .

 YALAN SÖYLEDİM
 Bugün Müge Anlı’nın Tatlı Sert programında konuşan Adem Çelik, “Hüseyin iskeleye tırmanırken kendi hatası sebebiyle düştü. Demirlere de tutunamadı. Kaydı elinden. Daha önceki ifademde yalan söyledim. Hüseyin Aslan iskelenin dışından çıkarken yere düştü. Suçu benim üzerime attılar. Ben de bunu temizlemek istiyorum” dedi.
 

YORUM EKLE