MHP Çayırova, iftarda buluştu

MHP Çayırova İlçe Teşkilatı, gerçekleştirdiği iftar organizasyonuyla teşkilatını bir araya getirdi. Gerçekleşen programa katılım oldukça yoğun oldu.

MHP Çayırova, iftarda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı, geleneksel iftar yemeği organizasyonunu bugün gerçekleştirdi. Yeşil Vadi Düğün Salonu’nda düzenlenen ve MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban’ın ev sahipliğini yaptığı programa, MHP MYK Üyesi Selim Çakır, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Hülagü, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, MHP Gebze İlçe Başkan Vekili Mehmet Kurtoğlu, MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, Önceki Dönem Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, MHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantar, MHP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Kurt, Ülkü Ocakları Çayırova İlçe Başkanı Fatih Aydın, ilçe yöneticileri, STK temsilcileri, muhtarlar ve parti üyeleriyle birlikte aileleri katılım gösterdi. Kuran-ı Kerim tilavetinin akabinde edilen dualarla birlikte iftar yemeğine geçildi.

ÜÇ HİLALİN BOYNUNU BÜKMEDİK
Yemeğin ardından söz alarak bir konuşma gerçekleştiren Yunus Emre Düzdaban, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayında Allah tuttuğunuz oruçları kabul eylesin. MHP Çayırova olarak 16 Nisan, 24 Haziran ve 31 Mart’ta liderimiz Devlet Bahçeli’nin ve üç hilalin boynunu büktürmedik asla büktürmeyeceğiz. Allah birimizi bin etsin, bizleri yalnız bırakmadınız Allah hepinizden razı olsun” dedi.

AMAÇ BU HAVAYI KOKLAYABİLMEKTİ
Düzdaban’ın hemen ardından iftar programına katılanlara seslenen Aydın Ünlü, “Şunu özellikle söylüyorum burada iki bin ülkücü iftar yapmanın onurunu yaşadık. İlçe başkanım Düzdaban’a ve sizlere teşekkür ediyorum. Amaç birlikte bu havayı koklayabilmekti ve amacımıza ulaştık. Teşkilatına zaman ayıran her ülkücüye bir gün bize ihtiyacı olduğunda biz de onlara zaman ayırma sözü veriyorum. Burada bulunduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun” açıklamasında bulundu. Programın son bölümünde İlçe Başkanı Düzdaban ve TÜRKAV Gebze Şubesi Başkanı Ozan Özocak, İl Başkanı Ünlü’ye doğum günü dolayısıyla hediye takdiminde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 17:21
YORUM EKLE