banner114

Kocaeli'nin ilçe ilçe koronavirüs haritası

Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşları koronavirüs konusunda daha iyi bilgilendirmek amacıyla geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasında Kocaeli’nin koronavirüs yoğunluk haritası yenilendi. İşte ilçe ilçe Kocaeli’nin koronavirüs yoğunluk haritası.

Kocaeli'nin ilçe ilçe koronavirüs haritası

Koronavirüs salgını sürecinde Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilerek vatandaşlara daha iyi bilgilendirme sağlamak amacıyla geliştirilen "Hayat Eve Sığar" mobil uygulamasında yoğunluk haritaları yenilendi. Bu sayede Kocaeli'de ilçelerde vaka sayılarında büyük değişimler gözlemlenirken aynı zamanda vatandaşlar bulundukları bölgenin koronavirüs yoğunluğunu görebildi.
 
İZMİT'TE YOĞUNLUK DEVAM EDİYOR

İzmit'in merkezinde koronavirüs yoğunluğu devam ediyor. Özellikle İzmit merkezde bulunan Bağdat Caddesi ve Turan Güneş Caddesi üzerinde koronavirüs yoğunluğu dikkat çekiyor. Yahya Kaptan'da koronavirüs yoğunluğu azalırken Serdar Mahallesi ve çevre mahallelerdeki koronavirüs yoğunluğu artmış durumda.

İLÇELERDE KORONAVİRÜS YOĞUNLUĞU ARTIŞI
Kocaeli'nin ilçelerinde koronavirüs yoğunluğunun artışı gözlemlendi. Özellikle Derince, Gebze, Çayırova ve
Darıca'da artan koronavirüs yoğunluğu oldukça dikkat çekti. İlçelerde yoğunluğun merkezlerden başlayıp çevre mahallelere doğru yayıldığı gözlemleniyor.

KARAMÜRSEL VE KANDIRA'DA YOĞUNLUK DÜŞTÜ

Geçtiğimiz günlerde, Karamürsel ve Kandıra'da gözlemlenen koronavirüs yoğunluğu, yoğunluk haritasının yenilenmesinden sonra bu ilçelerde düşüşün gerçekleştiği gözlemlendi. Nüfusa göre doğru orantı gösteren koronavirüs yoğunluk haritasına göre, yoğunluğun en az olduğu ilçe Kandıra oldu.

İşte Kocaeli'nin ilçe ilçe koronavirüs yoğunluk haritası;

gebze_6.jpgcayytova.jpgdaryca.jpgdilovasy.jpg
 

YORUM EKLE