banner114

Kadastro personeline bir teşekkürde Kaymakam Güler’den

Gebze Kadastro Müdürlüğü personeline, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara’nın ardından bir başarı belgesi de Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’den geldi.

Kadastro personeline bir teşekkürde Kaymakam Güler’den

4 İlçenin yükünü taşıyan Gebze Kadastro Müdürlüğü kısıtlı personel ve imkanlara rağmen gösterdikleri başarılı performans ile göz doldurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Darıca Kaymakamı Yüksel Kara tarafından başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi ile ödüllendirilen Gebze Kadastro Müdürlüğü personeline bir başarı belgesi de Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’den geldi.
BAŞARI BELGELERİNİ CENGİZ DAĞITTI
Özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı Darıca ve ardından Gebze Kaymakamlığı tarafından başarı belgeleri ödüllendirilen Gebze Kadastro Müdürlüğü personeli oldukça mutlu olurken, başarı belgeleri Gebze Kadastro Müdürlüğü Birim Sorumlusu Uğur Cengiz tarafından kendilerine takdim edildi.
BİZLERİ MOTİVE ETTİ
Başarı belgelerini personeline tek tek dağıtmanın mutluluğunu yaşayan Gebze Kadastro Müdürlüğü Birim Sorumlusu Uğur Cengiz yaptığı açıklama da “Darıca Kaymakamımız Yüksel Kara’nın ardından Gebze Kaymakamlığımızın da bize ve personelimize verdiği başarı belgeleri bizleri mutlu ederken ayrıca motive olmamıza katkı sağladı. Göreve geldiğimiz günden bu yana hem devletimizin yükünü hafifletmek hemde vatandaşlarımızın işlerini hızlı bir şekilde çözmek için özverili bir şekilde çalışan mesai arkadaşlarıma ve bizleri başarı belgeleri ile ödüllendiren Gebze ve Darıca Kaymakamlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.”dedi.
 

YORUM EKLE