banner143

İYİ Parti Kocaeli Elazığ'da

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, il ve ilçe teşkilatı ile birlikte 41 kişinin hayatını kaybettiği Elazığ depreminin ardından bölgeye ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti Kocaeli Elazığ'da

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, Meclis Üyesi ve İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Meclis Üyesi ve İzmit Belediyesi Genel Koordinatörü Yaşar Kardaş, AR-GE’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Serhan Hacıhüseyinoğlu, Çayırova İlçe Yöneticisi Şakir Şükrü Erdöl, İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Ali Büyükkara, Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mutlu Sarı, İzmit Gençlik Kolları Başkan Vekili Erol Derin, İzmit Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı Eyüp Taşkın ile birlikte depremin yaşandığı Elazığ’da hastane ve deprem bölgesine ziyaret gerçekleştirdi. 

İYİ Parti Kocaeli teşkilatı, Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan depremzedeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonrasında depremin yaşandığı bölgeye geçerek Kocaeli’den getirilen yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

İYİ Parti Genel Merkezinin çağrısına kayıtsız kalmayarak depremi en iyi bilen kent olarak büyük hassasiyet ve duyarlılıkla tüm ilçelerde kısa sürede topladıkları yardımları bölgeye ulaştırdıklarını ifade eden Başkan Yıldız,‘’ Kocaeli teşkilatı olarak Elazığ Sivrice merkez üssü olan ve çevre illerde de büyük ölçüde hissedilen deprem sonrası yardım kampanyamız bugün deprem bölgesine ulaştı. Büyük özveriliyle çalışan 12 İlçe Başkanımıza, Yardım koordinasyon birimimize, İl ve İlçe yöneticilerimize, İl ve İlçe Kadın Politikalarımıza, İYİ gençlerimize, gönüllü desteklerini esirgemeyen parti üyelerimize yardım kampanyamızda emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Kısa sürede toplamış olduğumuz yardım kolilerimizi göndermekle kalmak istemedik ve bizzat depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmak, destek olmak için bugün buradayız. Keşke böylesine bir acı bir felaket hiç yaşanmamış ve bizler de bu sebeple gelmemiş olsaydık.’’ dedi.

Deprem bölgesinde vatandaşlarla yakın temas kurarak bölgede incelemelerde bulunan Yıldız, ‘’Millet olmanın şuuru ile deprem yaralarını hep birlikte saracağız. Allah böyle bir acıyı ülkemize tekrar yaşatmasın. Birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Bu vesile ile hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Depremden zarar gören tüm vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun.”
ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE