banner107

Hatipler, Kaymakamla buluştu!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Hatipler Mahallesinde vatandaşla bir araya geldi.

Hatipler, Kaymakamla buluştu!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Hatipler Mahallesinde vatandaşla bir araya geldi. Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Barış Eke, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, İlçe Tarım Müdürü Murat Taşdemir, İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, Hatipler Mahalle Muhtarı Halil Gük ve Hatipler Mahallesi Sakinlerinin katıldığı Vatandaşla Buluşma Toplantısında mahalle ile ilgili ve öneriler sorunlar dile getirildi.

 HUZUR VE GÜVEN TOPLANTISI

Toplantıda, vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına mahallede asayiş ve güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmeler ile sağlık, konusunda yürütülen diğer çalışmalar üzerinde durularak yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar istişare edildi. Mahalle halkının sorunları ile taleplerini de dinleyen Kaymakam Mustafa Güler, sorunların çözümü noktasında ilgili tüm kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

PANDEMİYE ÖZGÜ ŞEKİLDE

Gebze Kaymakamı Güler; Bakanlığın talimatı doğrultusunda düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarının pandemi kuralları çerçevesinde, bilgi alışverişi oluşması ve istişarelerle mahallelerimizin problemlerinin daha çabuk çözümlenmesinde etkili olacağını, birlik beraberliğin sağlanması bakımından önemli olduğunu dile getirerek, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

YORUM EKLE