banner114

Güler,"Polis Teşkilatı en güvenilir kurum"

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Polis Haftası sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Güler,"Polis Teşkilatı en güvenilir kurum"

Kaymakam Güler, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için 1845 yılında “Polis Nizamnamesi” ile kurulan Türk Polis Teşkilatımız 174 yıldır zaman, mekân gözetmeden gecesini gündüzüne katarak, canı pahasına görev yapmaktadır.
174 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatı suçların önlenmesi, suçluların yakalanması ve olayların aydınlatılması ile kamu düzeninin sağlanması için üstün bir görev anlayışına sahiptir. Eğitim, teknoloji, bilgi ve beceri seviyesi her geçen gün artan Emniyet Teşkilatı personeli vatandaşlarımıza karşıda hoşgörülü ve güler yüzlü bir şekilde hizmet etmektedir.  

Polis Teşkilatımız, son yıllarda güvenlik hizmetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek sanat, spor, kültür aktiviteleri ile vatandaşlarımızın teşkilata olan bakış açısını değiştirmiş, farkındalığının artmasını sağlamış, polis teşkilatının toplumda en güvenilir kurumlardan birisi olmasını sağlamıştır.
Vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimseyen, 7 gün 24 saat kesintisiz, fedakârca emniyet hizmeti sunan, gerektiğinde canını siper eden kahramanlarımız sayesinde vatandaşlarımız huzur ve güven ortamında yaşamaktadırlar.
Mukaddes bildiği vatanı uğruna canını feda eden şehit polislerimizi minnet ve dua ile anıyorum. Gazi ve emeklilerimize sıhhat ve afiyet diliyor, görevi başında olan tüm polislerimizin “10 Nisan Polis Bayramı”nı kutluyor sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 15:29
YORUM EKLE