banner114

Güler’den yapılandırma denetimi!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler Vergi Dairelerini ziyaret etti. 

Güler’den yapılandırma denetimi!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler depreme karşı riskli yapı raporu düzenlenen binalarından kiralık yeni binaya taşınan İlçe Mal Müdürlüğü, İlyasbey, Uluçınar ve İhtisas Vergi Dairelerini ziyaret etti.  İlyasbey Vergi Dairesi Müdürü Halil Kendir, Uluçınar Vergi Dairesi Müdürü Rengin Altunkaynak ve İhtisas Vergi Dairesi Müdürü Adem Baydere’den mükellef hizmetleri, beyannameler, vergiler, interaktif işlemler ve kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı.

FAYDASI OLACAK

Kaymakam Güler  “Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’na hizmet veren vergi dairesinde yıl sonu olması ve Aralık sonu itibariyle yapılandırmanın sona ermesi nedeniyle oluşan yoğunluğu yerinde denetleyerek vergi dairesi müdürlerinden bilgi aldığını ifade etti. Vatandaşlarımızın yapılandırmadan mutlaka faydalanmalarının ve ülkemizde vergi bilincinin oluşturulmasının ülkemizin kalkınması açısından son derece önemli olduğunu belirten Kaymakam Güler, 31 Aralık 2020 günü sona erecek olan borç yapılandırma işlemlerinin bir aylık uzatılması ile ilgili bir karar verilecek ise bir an önce verilmesinin vergi daireleri önünde oluşan mükellef kuyruğunun ortadan kaldırılmasına büyük faydası olacaktır”  dedi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

 Akabinde Kaymakam Güler, aynı binada hizmet veren Mal Müdürlüğünü de ziyaret ederek Mal Müdürü Cem Satılmış Öksüz’den bilgi aldı. Ziyaret esnasında Mal Müdürü ve İlyasbey, Uluçınar ile İhtisas Vergi Dairesi Müdürleri depreme karşı riskli yapı raporu düzenlenen binalarından yeni binaya geçiş sürecinde Kaymakam Mustafa Güler’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUM EKLE